Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A vírusírtómat szeretném...

A vírusírtómat szeretném frissíteni, mert reklamál. ESET smart security. Hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Honnan tudok hozzá kódot találni, vagy amit kér? Nem értek hozzá annyira, egyedül még sosem csináltam...
2009. márc. 7. 17:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
neked a válaszod alatt nincs olyan lehetőség, h "Privát e-mail a válaszolónak", vagy vmi ilyesmi. Biztosan a regisztrációban lehet megadni, de hol? :O - mondjuk nekem még senki nem írt ímélt az itteni válaszaim alapján :D
2009. márc. 7. 23:20
 12/17 anonim ***** válasza:
Adatmódosítás menüpont baloldalt.
2009. márc. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

hm. mi történt az utolsó válasszal? :O én nem töröltem... :O

amúgy köszönöm a segítséget mindenkinek, megoldódott a probléma :)

2009. márc. 8. 21:40
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha ténleg érdekel, likvidálták.

(érts úgy, volt akinek nem igazán tetszett!)

2009. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem sem frissül az Eset Smart Security-m, pedig van ilyen örök érvényű progi hozzá, de kb. 5 napja azt írja ki, rossz felhasználónév/jelszó.
2009. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én ajánlom, hogy vedd meg a Smart Security-t fullosba. Én sokáig Nod32-őt használtam (ilyen buherált verziókat) és mindig televoltam vírusokkal, amióta eredeti a vírusírtóm (ESET Smart Security 4) azóta minimálisak a vírustámadások. Sztem megéri rákölteni.
2010. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

[link]

És akkor nem kell többet próbálkozni a tört verziókkal, meg a kódokkal!

2011. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!