Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A vírusírtómat szeretném...

A vírusírtómat szeretném frissíteni, mert reklamál. ESET smart security. Hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Honnan tudok hozzá kódot találni, vagy amit kér? Nem értek hozzá annyira, egyedül még sosem csináltam...
2009. márc. 7. 17:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Meg kell vásárolni.De ha nem akarsz fizetni [link] itt találsz user+pass-t megnyitod a nod 32-t asszem a frisitésre kell menni és ott a próbaverzió élesitését kell kiválasztani.
2009. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem uninstalláld a francba,és alkalmazd ezt a védelmi rendszert:


[link]


A narancssárga biztonság gombra kattintva tekintheted meg.Mindent olvass el figyelmesen,az elejétől a végéig!


Ez egy teljesen ingyenes,és rendkívül hatékony védelmi rendszer.A nod32-től semmivel sem rosszabb,sőt...

2009. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) először frissítettem, ahogy kérte (köszönöm a linket meg a segítséget) és majd ha alaposan átnéztem a 2. válaszadó tanácsára a 2. linket, azt is megfontolom. :)
2009. márc. 7. 19:30
 4/17 anonim ***** válasza:

A weboldalamon is írtam,de itt is szeretném felhívni rá a figyelmed,hogy nem lehet egyszerre több vírusirtó/tűzfal a gépen.Ha az általam ajánlott megoldás mellett döntesz,akkor előbb le kell szedned a nod32-t.


második válaszoló

2009. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
igen, elolvastam, de fölhívtad a figyelmem arra is, h alaposan olvassam végig. :) azért annyit tudok, h nem tanácsos egyszerre többet üzemeltetni. Nem vagyok ám annyira buta, csak ezekhez a regisztrálós frissítős dolgokhoz nem értek. :)
2009. márc. 7. 22:00
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem akartam,hogy azt hidd,hogy butának gondollak.:)


Csak gondoltam biztos,ami biztos.Meg hát olvashatja ezt a fórumot bárki,akinek netje van...

2009. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

igen, és remélem is, h ezzel másoknak is tudok segíteni. :) Nem gondoltam, h azt akarod, hogy azt higgyem. :)

viszont ha azt a weboldalt tényleg te rendezed, akkor le a kalappal! :)

2009. márc. 7. 22:33
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen,én csinálom a weboldalt.Köszönöm a dicséretet.Ha gondolod írhatsz a vendégkönyvébe is.Vagy emailt is tudsz írni nekem.
2009. márc. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hol lehet beállítani azt, h ne jelenjen meg a válaszod alatt a privát üzenet lehetőség?
2009. márc. 7. 22:49
 10/17 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem.Kifejtenéd bővebben?
2009. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!