Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a véleményetek a Comodo...

Mi a véleményetek a Comodo Internet Security programról?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
még nem próbáltam de szerintem jó
2011. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 legendavagyok01 ***** válasza:
Én csak a tűzfalát használom az Avira mellé, és meg vagyok vele elégedve. Kicsit finomhangolni kell, és ha komoly védelmet szeretnél elég sok üzenetet dobál fel és kérdez, de hát valamit valamiért....)
2011. márc. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én Nod mellé használom és nagyon jó! kicsit néha úgy érzem, mintha egy modernizált mig vadászgépem lenne:D Xp sp3 nod meg comodo :D
2011. márc. 26. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a védelme nagyon jó - a legjobb az ingyenesek között, a tűzfalának legalábbis. Persze sok múlik azon, hogy állítod be, a két véglet, hogy vagy nem ismeri fel a valós veszélyt, vagy a windows-t is képes vírusnak nézni. Az egyetlen gondom vele: a bugok. Na meg, hogy újabban elég erősen fogja a gépet, ezek miatt meg is váltam tőle.
2011. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is az van meg nod32 és én is csak a tűz falat használóm én nem álitotam semmit
2011. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és így is jól véd
2011. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!