Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Spybot vagy Spyware Terminator?

Spybot vagy Spyware Terminator?

Figyelt kérdés
A Malwarebytes Anti virus az kilőve,mert elinditottam, 2 óra altt járt az 1/3-nál, és utána lefagyott
2011. márc. 17. 17:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez így már érthető, ha az operációs rendszert nem gyakorlott szakember telepítette. Nem lehet két óra alatt normálisan beállítani. Ha valódi, akkor is a legjobb lenne szabályosan újratelepíteni ezt a Windows7-et, természetesen a driverekkel együtt.
2011. márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindenféle ócska "gyorsító program" csak tovább rontja a helyzetet. Nálam semmiféle gyorsító nincs, amikor lassult a Windows, letöltöttem egy registry tisztítót és ráeresztettem, ha nem stabil a rendszer, ez is kockázatos. De nem lett semmi baja, csak éppen felgyorsult tőle. De ez a Windows már két éves.
2011. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Talán ez segíthet:

[link]

Ingyenes és magyar nyelvű a CCleaner tisztitó program, de ahogy előttem is írták nem jó ha valamiből több is van /kivéve a fizetésünk ... /

2011. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

ez a progi meg van, csak éppen nem találja ez sem az Eset Online Scennert,


Egyébként meg meg volt nekem is az a registry mechanic, azt letöröltem,mert minden áldott nap behozta, és szinte játszani sem tudtam a géppel, a problémákat meg egyszerűen nem javította,mert elvileg regisztrálni kell, regiztem is, de nem.

2011. márc. 20. 11:33
 15/15 A kérdező kommentje:
letöltöttem a registry cleaner-t és sztem az jó, nem??eddig a mechanic volt,az nem volt jó
2011. márc. 20. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!