Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan állíthatnék fel magamna...

Hogyan állíthatnék fel magamnak egy biztonsági rendszert?

Figyelt kérdés
Szeretnék magamnak egy külön rendszert alkalmazni, és a rendszert körbevenni egy tűzfallal! Hogy lehetséges ez?
2011. márc. 14. 10:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A probléma megszűnt! Az elején kiírta, importálás az Outlook Expressből alatt meg ezt:Nincs importálás! Az utóbbira nyomtam,és azóta nem hozzám jónnek le a levelek!
2011. márc. 16. 17:44
 12/19 A kérdező kommentje:
Na, de mit állítsak be, és hol? Segítsetek jkérlek!
2011. márc. 16. 17:49
 13/19 anonim ***** válasza:

Szia! Én vagyok aki a thunderbirdöt ajánlotta!


Érdemes kézzel hozzáadni a felhasználói fiókjaid!

Ezek adatait és típusát az adott e-mail szolgáltató holnapján kell felkeresni, mert mindenütt eltérő.

Kivétel a Gmail, aminél csak a felhasználóneved / jelszavad kell megadni és magától kitölti a többi adatot.

Hogyan?

Nyisd meg a Thunderbird-öt, majd Eszközök --> Postafiók beállításai

Itt a bal alsó sarokban katt oda, hogy Postafiók műveletek -> Postafiók hozzáadása...

A felugró ablakban pedig add meg a szükséges adatok.


Sok sikert!

2011. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ezt írja! Nem megy!! Nem találja! imap.citromail.hu valami ilyesmit kezd el keresni!!!!! Valaki mondja már el részeltesen, hogy mit kell tennem?
2011. márc. 17. 17:41
 15/19 A kérdező kommentje:

Most mivan? Beállítottam mindent, és a küldéskor ezt írja:


Hiba történt a levél küldésekor: a levelezőkiszolgáló nem megfelelő üdvözletet küldött: +OK Hello there..

2011. márc. 17. 18:13
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem rendesen be van állítva a Citromail. Beírom, hogyan állítottam be:

Kiszolgáló: imap.citromail.hu

Port: 143

Kapcsolat biztonsága: Nincs (bizony, ezt nem komálja)

Hitelesítési módszer: Jelszó (nem biztonságos átvitel)


Nem egy életbiztosítás de legalább működik. Ilyen csak a citromailnél van nekem, a többi rendesen működik, szóval írjuk a Citromosok számlájára. :)

[link]


Remélem ez segít.

2011. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyan ez van, de mégsem megy!
2011. márc. 17. 20:28
 18/19 A kérdező kommentje:

Az üzenet küldése sikertelen.

Az üzenet küldése sikertelen, mert az SMTP-kiszolgálóval (citromail.hu) való kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt. Próbálja újra, vagy forduljon a rendszergazdához.


Ez ellen mit tehetek?

2011. márc. 17. 20:35
 19/19 anonim ***** válasza:
A Citromail ne biztosít SMTP (kimenő) kiszolgálót levelezőprogramokhoz, azt az internetszolgáltatódtól kell kapnod.
2011. márc. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!