Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan állíthatnék fel magamna...

Hogyan állíthatnék fel magamnak egy biztonsági rendszert?

Figyelt kérdés
Szeretnék magamnak egy külön rendszert alkalmazni, és a rendszert körbevenni egy tűzfallal! Hogy lehetséges ez?
2011. márc. 14. 10:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Kérlek! Fogsz egy nagy raklap téglát, egy vödör maltert meg azt a malterkenő izét és elkezdesz falazni. Aztán lelocsolod az egészet benzinnel és meggyújtod. És kész, körbevetted magad egy biztonságos tűzfallal.


A viccet félretéve, bővebben is kifejthetnéd...

2011. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ha ha ha! De most komolyan! Rendesen hogyan lehetne ezt megcsinálni?
2011. márc. 14. 13:01
 3/19 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy írd le részletesebben. Milyen biztonsági rendszert akarsz, úgy mégis? Nem egyértelmű, hogy a géped akarod biztonságossá tenni? A lakásodba akarsz X kamerát telepíteni, vagy mi? :D
2011. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
OK rendben van kifejem! Nekünk a net WIFI-ről megy! a wifi-hez 2 laptop és 1 számítógép csatlakozik! És egyszer volt egy olyan, hogy a gépemen megnyitottam az Outlook Express-t és az apám leveleit a rendszer az én gépembe kezdte elletlteni, és nem a saját gépébe! Mert mindig arraküldi a gép a levelet, aki megnyitja azt a programot! És ezt szeretném valahgy megcsináni, hogyha én megnytom azt a programot, akkor ne nekem hanem az apámnak a gépére szedje le! És ide kéne valamilyen rendszer vagy tűzfal, hogy én is gond nélkül használhassam a programot! Vagyis! Azt akarom elérni, hogy az apám levelei ne hozzám jöjjenek, akkor amikor megnyitom az Express-t hanem hozzá! És ez ellen akarok valamilyen védelmi rendszert! De anélkül, hogy még gy netet pl vezetékest b kéne vezetni a szobmába!
2011. márc. 15. 08:43
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb, ha te másik progit használnál? Mondjuk Thunderbird. Még tán jobb is mint az Outlook. Én évek óta használom. Az csak nem fogja neked az outlookba letölteni a leveleket. Egyébként szerintem amúgy is csak egy beállítási hiba az egész.
2011. márc. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Egy hálózatról megy az egész! De azért letöltöm! Köszi az ötletet!
2011. márc. 15. 12:07
 7/19 A kérdező kommentje:
telepítem! Remélem, hogy működni fog!
2011. márc. 15. 12:10
 8/19 anonim ***** válasza:
Nézd az nem gond, hogy egy hálózat. Vagy rossz a beállítás, vagy simán az Outlook fos :D Lehet be van állítva benne hogy oda töltse le, vagy nem tudom. De ennek nem szabadna normál körülmények közt megtörténnie.
2011. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a Thunderbrid-et telepítettem, fut is meg minden, de a küldésnél valami IMTP.citromail.hu-hoz csatlakozik, ezt csinálja vagy 30-50 percig aztán kiírja, hogy sikertelen!
2011. márc. 16. 17:24
 10/19 anonim ***** válasza:
Gondolom nem állítottad be a be és kimenő levelek kiszolgálóját rendesen. Amúgy maga a probléma megszűnt?
2011. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!