Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a teendő hacker támadás...

Mi a teendő hacker támadás esetén?

Figyelt kérdés

A szolgáltatómnak álcázva kérte a felhasználói nevemet,

jelszavamat és a születési időmet. Még ugyanazon a napon az egyik levelemre tett magas prioritást kikapcsolta. Egy másik alkalommal az egyik barátomnak írt üzenetet elkapta és megakadályozta, hogy megérkezzen a címzettnek. Én az olyan embereket, akik azért szerzik a diplomájukat, hogy másoknak így üssenek borsot az orruk alá, elvetetném a diplomájukat, úgy ahogy a társadalom teszi az 50 éven felüli korosztállyal. És megbüntetném annyi összeggel, hogy örökre elvegyem a kedvét a hacker-eskedéstől...

E sorok írója azt sem találja jónak, hogy a nagyközönség bizonyos embereket celebekké avanzsál (lásd való világ), csak azért, hogy a magánéletükben tudjon vájkálni. Mi közöm van nekem ahhoz, hogy ki-kivel flörtöl, mit eszik, mikor volt az orvosnál, mi a kedvenc időtöltése stb.


2011. márc. 3. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem.
2011. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zsomkovacs ***** válasza:

Jelezheted a rendőrség felé. Az általa küldött leveleket mindenképpen tartsd meg. Továbbá minden jelszót azonnal cserélni, lehetőleg olyanra, amit nem két perc alatt tör fel. Célszerű mindenhova más jelszót beírni. Bár ha be tud lépni, nem értem, miért kérte el a jelszavad... Meg azt sem értem, honnan tudod, hogy ő fogta el a levelet... Tehetsz jelentést a szolgáltató felé is.


/a ValóVilágot nem értem, hogy jön ide.../

2011. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Változtasd meg a jelszavad!
2011. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már megfertőzte a gépedet valami (trójaira tippelek). Futtasd le ezt az Online Scannert. [link]
2011. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem értem teljesen.


"A szolgáltatómnak álcázva kérte a felhasználói nevemet,

jelszavamat és a születési időmet."

E-mailben kérte? És akkor megadtad neki?


"Még ugyanazon a napon az egyik levelemre tett magas prioritást kikapcsolta. Egy másik alkalommal az egyik barátomnak írt üzenetet elkapta és megakadályozta, hogy megérkezzen a címzettnek."


Ez akár rendszer hiba is lehet, de ha megadtad a jelszavad, akkor esélyes hogy nem.

Én ezt még nem nevezném hacker támadásnak, hogy elkérte a jelszavadat.

2011. márc. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

vegyél inteligencia kapszulát és olvasd el azon sorok íróinak írásait akik leírják neked hogy nem kérik el a jelszavaidat és az adataidat soha, mert ők tudják ezt -.-


mellesleg ez nem hacker hanem valami óvodás aki kihasználta az emberi h.lyeséget


ja és igen változtasd meg a jelszavaidat

2011. márc. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gyorsan elvágni a vezetéket ollóval!
2014. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!