Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hacker támadás ért?!

Hacker támadás ért?!

Figyelt kérdés

Az honlapom magyar része megmaradt de a német és angol nyelvűn óriás betűkkel egy szó áll: Hacked By SA3D HaCk3D [~] KurDish HaCkerS

Mit tegyek?? Megrémít ez a dolog, egy kis vendégházat üzemeltetünk, mi történt?


2010. nov. 16. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Az történt, hogy csupa vírus a géped és a közel sem kielégítő biztonsági körülmények miatt röhögve lopták el az FTP jelszavadat. Teendő: megváltozatni a tárhelyhez tartozó jelszót, az email-ed jelszavát, teljes vírus/spyware írtás és tedd vissza az angol szöveg nélküli fájlokat a tárhelyre. Jellemzően akkor van ilyen, amikor crack-elt Total Commanderrel FTP-znek az emberek. Egyszerű feladatokra NEM KELL szuper-enterprise program.
2010. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocs de ennek felét nem értem. A gépemen van vírusirtó. Az oldalt nem én készítettem. Semmi extra nincs a gépemen, az igaz hogy Total commandert használok de a honlap anyagához nem lett hozzá nyúlva. Ha fel is törik nincs benne semmi titkos adat, a levelezésünkből sem derül ki semmi.
2010. nov. 16. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!