Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért írja ki a Windows XP...

Miért írja ki a Windows XP minden egyes bekapcsolás után, hogy ismeretlen szoftverkivétel történt? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ilyen helyzetben, ha jól tudom, féregteleíteni kell a gépet, amit én meg is tettem, és a kérdéses programot is ötöröltem. Ennek ellenére továbbra is annak a programnak az indítófájljára hivatkozik (exe), és ezt az üzenetet kapom. Mit tehetek? Köszönöm, előre is.
2011. febr. 1. 13:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Na a következőre gondolok. Nekem úgy tűnt, hogy toolbarok lehettek, amikhez hozzányúlt a féregtelenítőd. Ez a VideoAcceleratorService talán a SpeedBit video downloader vagy valami hasonló nevű beépülőhöz tartozhat és gondolom, hogy félig fenn maradt, félig meg karanténba lett téve. Ha ilyesmid van, uninstalláld és nézd meg, hogy segített-e.
2011. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a hibaüzenet, amit majdnem minden bekapcsoláskor kapok. Csökkentett üzemmódban nem jön elő a dolog. A féregírtást nem csökkentettben végeztem, a vírusírtást viszont igen, az nem talált semmit. Igen, biztosan a speedbithez tartozik, de azt elvileg már szintén letöröltem, de azért mégegyszer megnézem. Köszönöm.

2011. febr. 3. 19:21
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen, elvileg töröltem, gyakorlatilag nem. A programok listájáról eltűnt, de sajnos nem minden eleme. Azok viszont makacsul ragaszkodnak a gépemhez, mert semmivel nem tudom őket letörölni. Az unistall nem indul el. Kiírja, hogy ellenőrizzem a lemez nincs-e tele, nem írásvédett-e stb. De semmi ilyesmi. Fogalmam sincs, hogyan töröljem, ha ilyen agresszív.
2011. febr. 3. 19:55
 14/18 anonim ***** válasza:

Így hirtelen 3 ötletem van. A) csökkentett módban próbálod. B) újratelepíted és utána próbálod meg szabványosan leszedni. C) Hiren's boot CD-vel vagy Live Linux-szal (pl. Knoppix) bootolsz és kézzel szedsz le mindent.

Minden olyan fájlról, amit törölsz, legyen valahol másolatod, nehogy eltűnjön valami fontos rendszerfájl. Ha a fenti 3 opció egyike sem válik be, akkor szólj és kitalálunk valamit.

2011. febr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Úgy tünik, hogy a probléma megoldódott, bár még nem teljesen sikerült mindent eltávolítani a gépről. Viszont a hibaüzenet (nem akarom elkiabálni :))már két napja nem jelenik meg, pedig volt olyan,hogy napi kétszer is megkaptam. Köszönöm szépen a segítséget. Örök hála. :)
2011. febr. 5. 21:05
 16/18 anonim válasza:

Ez Biztos Hogy Menni Fog:


Start-->Futtatás...---> Ird be Hogy "msconfig"


Utána menj az "Automatikus Índitás-ra" És Jelöld ki Azt a Programot, Amelynek Gyanúsnak Nézzel Ki. (Csak azt a Programot, Mert ha Valamit Kipipálsz pl.: a VideóKártyádnak az Inditó Fájl-át, Akkor Nem Fog Menni a Géped) És Utána (X) és "Újrainditás", És Hogy Ha Még Mindig Kijön Akkor Nem Tudom Mi a Baja, Én Mindig ezt a Megoldást, Használom, Sőt, Egy Vírus-t Kiiktattam Vele.

2011. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Elmondhatom, hogy a probléma már nem jön elő. Remélem, nem kiabálom el. De elvileg az ártó programocskát megszüntettük. :D
2011. febr. 8. 21:22
 18/18 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült, gratulálok! Nagyon szívesen a segítséget, de végülis te oldottad meg a problémát, úgyhogy tied az érdem. Azt hiszem, hogy sokat is tanultál az esetből, úgyhogy talán legközelebb te segítesz másnak, ha hasonló egzotikus hibába ütközik... :)
2011. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!