Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vaterán licitáltam egy termékr...

Vaterán licitáltam egy termékre, de már beszereztem előbb és olcsóbban a cuccot, mi lesz ha nem fizetem ki?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a szabályzatban, hogy törvényes kötelességed kifizetni.
2011. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Kapsz egy rossz minősítést.
2011. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az nem gond.
2011. jan. 9. 17:09
 4/7 anonim válasza:

KÖteles vagy átvenni!

Sosem értettem azokat a licitálókat, akik csak gondolkodás nélkül licitálnak, aztán eltűnnek.


Marhára kiszúrsz az eladóval, akinek majd újra meg kell hirdetni a cuccost, újra termékfeltöltési díjat, stb.


Ez nem korrekt eljárás.


Vedd meg és add el, ha már vettél másikat!

2011. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 susnya81 válasza:
100%

Inkorrekt ha nem veszed át!

Jártam már így én is licitáltak, és nem kellet!

Huzavona és rengeteg elpazarolt idő.

Tudod az idő pénz, nem tudom miről van szó. de lehet jövő héten mire újra el tudja adni, már nem lesz olyan keresett.

Vedd át ha leütötted!

2011. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy fut-e még a licit, vagy már véget ért, és te lettél a "nyertes".
2011. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
60%

Add meg a felhasználóneved, legalább én hagy tiltsalak ki az aukcióimról. :D


Amúgy meg ha korrekt vagy felhívod telefonon és elmondod mi a szitu, ha már ilyen felelőtlenül licitálhatsz.

R0hadtul idegesítő az ilyen vevő, én adnék nekik egy-két tockost.


Ez amúgy olyan hogy visszaviszed a MediaMarktba a tvt, mert hogy a Tescoban a vásárlásod után 2 nappal olcsóbb volt.


Persze itt megteszed, mert kisember, mit csinálna?

Nem tudja rajtad behajtani a pénzt? Persze a MediaMarkt úgyis kifizetettné veled a maradék hitelt is.

De legyünk magyarok, és sz0passuk a honfitársainkat!!! - mert ez jellemző az átlagra!


Nah szóval hívd fel és mondd el neki, mint az hogy 3 hónap után kapok egy semlegest, hogy a felesége kórházba került.


Hát nem akarok megbántani senkit, dolgoztam kórházban, aki 1 hónapnál tovább van bent az koporsó. És kenyeret is így vesz, bocsi a feleségem kórházban van?...

Nem vagyok máltai szeretetszolgálat, k.rvára lesz@rom hogy a kutya, gyerek, macska beteg, vagy szült-e, persze mondtam neki hogy ok jövőhéten is jó, aztán semmi, elérhetetlen.

Megyek is és kap egy b@szott nagy negatívat!


Ne vásárolj, ha nem veszed meg.

2011. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!