Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Samsung wincseszter nem lehet...

Samsung wincseszter nem lehet formázni, miért?

Figyelt kérdés
Formázni sem lehet és ha törlök valami fájlt vagy egy egész mappát az ujrainditás után ugyanúgy ott van,nem tünik el miért?
2010. dec. 28. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha törlöd a particiót, és újat csinálsz, akkor eltűnik minden és formázhatod.

Ha ez nem megy, akkor talán boot vírusod van..

2010. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De, biztos lehet formázni.

Nekem is samsung winchesterem van és lehet formázni, bizonyára valamit rosszul csinálsz.


Menjünk lépésenként.

Ha több partíció van a gépeden a legbiztosabb hogy ha mindet törlöd és újra particionálod a meghajtót.

Ha win7-tet telepítesz akkor, amikor megjeleníti a meghajtókat ott alul van olyan lehetőség hogy további beállítások (vagy lehetőségek, pontosan nem emlékszem), azt lenyitod és ott van az hogy partíció törlése és olyan is hogy formázás.

A leggyorsabb az ha rámész arra hogy formázás, ezután telepítés, de mondom törölheted is a partíciókat és akkor --> új partíció létrehozása, megadod hogy mekkora partíciót hozzon létre és kész, ha több meghajtót akarsz akkor értelem szerűen. ....


Ha még van valami gond írj, és megpróbálok válaszolni rá.

2010. dec. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem engedi formázni sem.Nem azt mondom,hogy nagyon értek hozzá de csináltam már ilyet(patricio formázás),de az lenne még a kérdésem.Van valami ojlyan program vagy kód amivel ezt meglehet így csinálni.Betettem a másik gépbe a saját vincsesztere mellé felismeri ott vannak az adatok képek oprendszer minden 2 patricio van rajta.De ha letörlök valamit például képek mappa letörli, kidobom a kukábol is ,eltünik.Ablakváltás vissza ugyan ott van mintha ki sem töröltem volna.
2010. dec. 28. 17:04
 4/9 anonim ***** válasza:

A második vagyok.


Fúúú, hát most így nem tudok mit mondani, de ha a partició törlése sem jelenik meg, akkor talán a telepítőlemezzel lehet gond.

2010. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg hiren's boot cd-ről partition magic-el partícionálni. esetleg csinálhatod azt is hogy letörlöd a partíciókat, feltolsz egy krekkelt hd sentinelt, újrainicializálod a felületét, rendesen felosztod, és használod egészséggel.
2010. dec. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
na akkor bocsánat, mert az előző komentbe nem jól fogalmaztam. (Van olyan program ,amivel meg lehet csinálni) azt hogy ne lehessen formázni meg törölni egy vincseszter?. Tehát egy másik gépbe rakva, komanderben formázva (csinálja rendesen)kiirja :formázás befejeződött és lám minden ott van ahol volt
2010. dec. 29. 08:00
 7/9 anonim ***** válasza:
persze Deep.Freeze ezzel
2010. dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vagy ezzel Folder Lock
2010. dec. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

... beteszem a Live CD-met és formázom vagy particionálom kedvem szerint, akármit csinálsz a fájlrendszerrel.

Csak a hardverszintű védelem mentheti meg, a HDD elektronikájában rögzített, annak működését vezérlő program (firmware) által.

2011. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!