A cegnel Windows 10-et hasznalunk Cisco Anyconnect VPN-t, 2FA-val. Hogyan tudnam masik gepen Linuxon ezt a vpn-t beallitani?
Figyelt kérdés
Feltelepitettem az openconnect vpn-t, de "no auth" hibaval megall.dec. 25. 19:53
1/2 A kérdező kommentje:
Debian bookworm
dec. 25. 19:53
2/2 anonim 



válasza:





Artól függ, de a cég security-sei se hülyék. Másrészt a céges Windows-os gépek domain-ben vannam és domain szinten osztanak kulcsokat, ami kell a VPN-nek.
Ha csak a konfigurációt emeled át, attól még a kulcs hiányában nem fog menni. Ahhoz a kulcshoz meg én letiltanám a hozzáférést.
Inkább kérj egyedi VPN-t linux-ra, aztán eldöl.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!