Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Google Drive-ba feltöltött...

A Google Drive-ba feltöltött fájlokat tényleg leszkenneli a Google és megnézi mi van bennük? Ha bezippelem, vagy titkosítom akkor is meg tudja ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet átverni a Googlet hogy ne nézze meg a fájljaimat!? Miért nem lehet a felhasználót békén hagyni had töltsön fel amit akar ha már fizet érte... ?

okt. 20. 15:56
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

9. Ki mondta hogy nincs backupom?

Nem tudom miért értekezel olyanról aminek semmi köze a kérdéshez...

okt. 20. 18:09
 12/25 anonim ***** válasza:

Én TeraBox-ra raktam fel jó pár filmeket 24,3 GB-t (van biztonsági mentésem, és sose osztom meg senkivel) ingyen van 10 TB tárhelyem, jó lássátok 10 TB.


Meg ott van a kalózoldalnak nevezett Uloz Disc 25 GB ad már ingyen 50 GB helyett, de ide még nem töltöttem fel semmit.


Hozzá teszem nem titkosítottam a filmeket a TeraBox-on mert bárhol tudom nézni online (Mint ha Netflix lenne).

Ezért gondoltam Google Fótokra is felteszek filmeket korlátlan tárhelyem van a telefon miatt.


De azt mondom sose fogom senkivel megosztani a filmeket akkor is törölhetik?


Ha senkivel nem osztom meg a fájlokat akkor jó lenne nem törölnék mert ahhoz senkinek semmi köze hozzá hogy én mit tárolok a felhőkben, ha valaki meg akarja osztani persze akkor megértem hogy törlik.

okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
13%
Szerinted a szolgáltatónak semmi köze ahhoz, hogy ott tartod a lopott szarjaidat? Wow.
okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

"De azt mondom sose fogom senkivel megosztani a filmeket akkor is törölhetik?"

Igen, mivel könnyen rálelhetnek. A Google Content ID rendszere feltöltéskor is működhet.


"Ha senkivel nem osztom meg a fájlokat akkor jó lenne nem törölnék mert ahhoz senkinek semmi köze hozzá hogy én mit tárolok a felhőkben"

De, mivel jogvédett anyag kalózkópiáját tárolod.

okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Értem, de ha Google helyett ezeket használnám akkor nem ellenőrzik?

Mega

pCloud

ASUS WebStorage 1TB tárhelyem van mert kaptam ajándékba mert vettem DVD BLU-RAY írókat.

MediaFire

TeraBox

Uloz

Microsoft OneDrive

iCloud


Elővesszem a buszon a telefont vagy a táblagépet és ott vannak a filmek ingyen és egyből tudom nézni online mintha Netflix lenne.

De senkivel nem osztom meg a tartalmakat soha.

okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"Értem, de ha Google helyett ezeket használnám akkor nem ellenőrzik?"

De, fennáll az esélye, hisz mindegyik szolgáltatásnak érdeke, hogy ne pereljék be őket.


A Microsoft, az Asus, az iCloud big tech cégek, ők jobban ki vannak ennek téve. A többi kisebb, de ő náluk is fennáll a veszélye a szúrópróbaszerű ellenőrzésekre.

okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Akkor jobban járok törlőm róluk a sok filmeket és utána a fiókokat is töröljem?

Mert ezért hoztam csak létre.


Az is érdekes Uloz-nál is csak a megosztást tiltották be de magamnak tárolhatóm, ennyi erővel lelőhették volna az egészet mert illegális megosztás, de tárolni akkor nem mert magamnak tölthetek fel.

okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Kisebb felhőknek is van automatikus ellenőrzőjük mint a nagy cégeknek?
okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"Kisebb felhőknek is van automatikus ellenőrzőjük mint a nagy cégeknek?"

Lehet. Egy cég nem publikálja minden belső mechanizmusát.

okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
#9 Elég fasza sorozat volt a Légikatasztrófák, de azért fontos fájlnak nevezni túlzás :D
tegnapelőtt 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!