Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mönchengladbach-i számról...

Mönchengladbach-i számról hivogatnak folyamatosan?

Figyelt kérdés

Napok óta hívogat egy német szám, sokáig csörget sokszor egymás után, hétvégén is hívott. Mönchengladbach várost írja ki, elvileg egy német bank száma.

Egyszer felvettem, egy nő fura angollal szólt bele, hogy én jelentkeztem e az állásra, mert a CEO szeretne velem beszélni. Mondtam, hogy nem, téves, semmi német kötődésem nincs, nem is tudok németül. Azóta is hívgat folyamat, de már nem veszem fel. Mit akarnak és honnan tudják a számom?



aug. 23. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mai telefonokban már szokott lenni hívó tiltása. Ha ugyanarról a számról keresnek többször és letiltod, akkor nem csörög ki többet nálad.
aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos azért hivogat mert egy német nagybácsitól örököltél egymillió eurót aranyrudakban és küldened kéne pénzt hogy hazaszállítsák.. 😆
aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2# :D

Azt vágom, hogy scam, WhatsAppon is találtak már be gazdag nagybácsik nigériai számmal. Itthon is volt szerencsém az otp-s telefonos csalókhoz. De ez új, hogy német számról hívogat magyar számot kitartóan és le se teszi még szét nem kapcsol.

aug. 23. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen szám hiv oldalra írd be a teljes számot, utána pedig blokkold a számot, többet nem fog hívni. EZ SPAM!
aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem állandóan az ENSZ-szel bosszantanak, hogy így meg úgy, meg hogy nekem mennyi jár stb. egy oldalon keresztül. SOHA, EGYETLEN SZAVADAT sem fogom elhinni, írhatsz nekem apáca vagy ügyvéd nevében, AKKOR IS NIGÉRIAI CSALÁS!
aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy valaki rosszul adta meg a számát vagy valami csalás. Mindegy, tiltsd le.
aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vissza kell szivatni, mintha érdekelne a dolog :D
szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!