Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Laptop-hoz legyen fizetős...

Laptop-hoz legyen fizetős vírusírtóm, vagy elég a Windows Defender?

Figyelt kérdés

júl. 8. 03:29
1 2
 1/17 anonim válasza:
73%
Elég a Defender. Meg a tűzfal legyen bekapcsolva.
júl. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
inkább szerezd meg az eset security .
júl. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Eset internet securityt használok, sok éve "szürke" oldalakról vásárolok 2-3 ezer/ év.
júl. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Esetet én is,legálisan megvásárolva
júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

+1 ESET Smart Security. Jó cucc, főleg ha nem vagy tapasztalt felhasználó, és szeretsz mindenre is rákattintani.

HRK-n, G2A-n és hasonló oldalakon találhatsz olcsón kulcsot hozzá.

júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Elég a Defender ha nem töltesz kétes oldalakról. Én is Eset-et használok, de csak azért mert torrentezéshez inkább biztosra megyek.
júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
én meg chip ujsåghoz kapott kodal használtam jó sokåig de most mår ėves elöfizetésel hasznålom legalisan .
júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Mondjuk a chip újság már évek óta nem létezik. Én is használtam.
júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Az Eset Home Essentials lett most a Eset Internet Security új neve, éves licensszel használom. Be kell állitani az ESET tűzfalát, jobb, mint a Windowsé. De az androidos telefonra is be kell állitani az Eset Mobile Securityt. Laptop esetében a routert is védi!
júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%

A defendert víruskeresőnek nevezni kb. olyan mint egy Opel Corsát DTM autónak nézni. Elsősorban a windows / office aktiváló eszközöket figyeli, bizonyos vírus típusokat nem is ismer, szerintem a több mint 15 millió vírus nagy része körberöhögi, zsarolo vírusokat, férgeket, a finomabb eszközöket amik nem is cpu hanem a VGA fertőzik meg, és lehetne sorolni nem tudja, a fizetett teszteket meg hagyjuk. Egy normális viruskereső valahol ott kezdödik hogy napi 5-6 frissités, mert naponta kijön vagy 30 vírus, és nem a defender ahol havi egy frissités van


A viruskereső olyan mint egy biztosítás, lehet sose lesz rá szükséged és akkor kidobott pénz, lehet évente többször is megvéd, ezt senki sem tudja megmondani neked.


A normálisabb viruskeresőkben van tűzfal, és éppelméjübb mint a windows-é, nem is értem ezen a téren miért nem fejleszt redmond.

júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!