Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ezzel vissza lehet élni?

Ezzel vissza lehet élni?

Figyelt kérdés

Személyazonosító igazolvány kód kártya ID-jével vissza lehet élni?

Nem látszódik rajta semmi más csak az ID.



#lopás #Belügyminisztérium #visszaélés #karakterlopás #Személyazonosító igazolvány kód kártya
2023. ápr. 13. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék vele, de más lehet, hogy igen.
2023. ápr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Igen

Ez már nem az első kérdés mostanában személyi igaolvánnyal kapcsolatban. miért mutogatják az emberek a személyi adataikat a neten??

2023. ápr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
2# kyc? Mondjuk én mindig photoshopolni szoktam az igazolványról készült fényképemet és eddig mindig elfogadták. Egy csomó pénzt meglehet vele spórolni ha külföldinek adod ki magad. Adobe előfizetés török ip-ről harmad annyit mint magyarról. De egy csomó kyc-t vertem már át így. Nem akarok túlozni de közelíti az egy milliót amit így megspóroltam az évek alatt(csak adóból). Ez mind a magyar államhoz ment volna amúgy.
2023. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
3-as az már bűncselekmény amit csinálsz... és még ki is írod ide. grat!
2023. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
A 27% áfa a bűncselekmény. Különben is az állam kimondta hogy mindenkinek magáról kell gondoskodnia, na én pont azt csinálom.
2023. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Tehát karakterlopást lehet csak csinálni?

Bankszámlát ezáltal nem lehet feltörni igaz?"

Ha a "karakteredet" ellopják akkor azzal már bejutnak a bankszámládra is....

2023. ápr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül kérik hogy ne hord magadnál, otthon tartsd elzárva, lopás esetén bejelentési kötelezettség tethel.
2023. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!