Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valóban valaki hozzápróbált...

Valóban valaki hozzápróbált nyúlni?

Figyelt kérdés
Chrome böngészőm egyszer csak azt írta ki, hogy 17 fiókomnál illetéktelen hozzáférést tapasztalt. Elkezdtem a fontos weboldalakon jelszavakat változtatni, de aztán egyszer véletlenül az egyikhez a régi jelszavammal próbáltam belépni, és kaptam megint egy figyelmeztetést, hogy pont oda illetéktelenül próbáltak bejutni, magyaránt csak mert elírtam a jelszavamat, már azt is ilyennek vélte. Sőt elvileg a steam fiókomba is próbáltak belépni, de olyan már egyszer volt és emiatt tudom, hogy nemcsak e-mailt, de steamguard azonosítást is kellett volna, hogy kérjen tőlem a telefonom, ha valaki tényleg bepróbálkozott volna, szóval nem tudom eldönteni, hogy csak a böngészőm hülyít-e engem vagy tényleg valaki próbálkozhatott. Sőt ha valóban próbálkoztak volna, sok weboldalra gond nélkül bejuthattak volna és már elvághattak volna ha akarják. Tanácstalan vagyok, hogy ez mi lehetett, mert mire észrevettem ezt a figyelmeztetést, eltelt bőven idő mégis mindent rendben találtam.

2022. márc. 24. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Chrome böngészőt frissiteni kell, különösen, ha figyelmeztetést is kiadnak. Márpedig most ez történt. Futtass egy víruskeresést, akkor majd megnyugszol.
2022. márc. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd sárga szoknyája hátulján egy fekete olajos kéz lenyomata látható.. akkor nagy a valószínűsége. 🤣
2022. márc. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!