Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A "www.ijfg.com" az nem...

A "www.ijfg.com" az nem vírusos? (cheatek pár játékhoz)

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

nem


KIS 2010-zel ellenőrízve, a letölthető tartalmat nem néztem.

2010. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok kösz, de aki esetleg még rajtam kívűl oda akarna menni, az ne tegye, mert az első link amiről letöltöttem a runescape-hez autominert (bot), egyből jelezte a norton, h trójai vírus (még csak nem is trójai vírusos, hanem önmaga az). Vagy legalábbis legyen nagyon óvatos.
2010. szept. 11. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Magát az oldalt avast!-tal meg tudtam nézni, de a biztonság kedvéért rögtön le is léptem onnan... És nem bíznék a letölthető tartalmakban, már az oldal neve alapján se (amúgy is ilyesmiben óvatos vagyok).
2010. szept. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A LinkExtend szerint elég biztonságosnak tűnik.

Egy phpBB fórummotorra épülő oldal, a linkekkel azért vigyázz.

2010. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem már a neve sem tetszik. gamecopyworld.com, trainerscity.com, cheathappens.com, régebbiekhez pedig az x-cheater.com. asszem, még vírusos tartalom nem jött le tőlük, pedig min. 5 éve használom egyiket-másikat...
2010. szept. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!