Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A bestgore.fun biztonságos?

A bestgore.fun biztonságos?

Figyelt kérdés
Igazából csak autóbalesetet néztem meg de aztán ahogy visszalépett a kezdőképernyőre gyilkosságokat,kibeezett nőket meg minden ilyen ocsmányságot mutatott.Ebből lehet még valami bajom?

2021. aug. 21. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb mentális. A gore oldalakon gore tartalmak vannak, ezzel tisztában kell lenned, de következménye nem lesz a látogatásnak. Nyílt oldal a neten, bárki elérheti.
2021. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, hogy bajod lesz tőle. Én is nézegettem múltkor, igaz 10 perc után elfogott az undor, de hát emberi kíváncsiság. Ha sokat nézegeti ezeket az ember egy idő után immunis lesz rá sztem.
2021. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem vírusos az oldal?
2021. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A.Norbert ***** válasza:
78%
De miért kell ezt most nem rosszbol. Barmit is csinal ott az ember, aki felteved az oldalra az kib@szott beteg.
2021. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
mert?
2021. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
37%
Igazából ez az a oldal, ami ebben a kategóriában a legjobb szerintem. A többin amit ismerek tele van reklámokkal, vírusokkal, ez nincs. :)
2023. máj. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
#6 dehát amint belepsz egy fel ugró reklámot dob fel a legrosszabb helyre és semmilyen formátumban nem tudod el távolitani xd
2023. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!