Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit gondoltok a Microsoft...

Mit gondoltok a Microsoft Security Essentials-ről?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 13:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Egy rakás sz*r...

1. Nem véd semmitől kivéve az ártalmatlan dolgoktól.

2. Eszi az erőforrást mint állat.

2010. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor töröljem le ??
2010. aug. 14. 13:42
 3/17 anonim ***** válasza:
Ne töröld le! Úgy se találsz nála jobb ingyenest...
2010. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nálam átlag 34 megát eszik a memóriából, 1% CPU foglaltság mellett és mindent megfogott idáig. A fertőzött fájlokra azonnal figyelmeztet és gyors.

Eleinte ellenőriztem a Kaspersky trial szoftvereivel is, hátha valamit átengedett, de fél éve abbahagytam mert sosem találtam semmit. Én személyesen csak ajánlani tudom.

2010. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Gépfüggő és userfüggő, mi jó, mi nem. Ha eredeti wondowsod van kevés hozzáértéssel, és nincs kedved komolyabb tűzfalat állítgatni, ráadásul a windowsod is eredeti, akkor csak ajánlani tudom. A tesztek szerint jól muzsikál, alapos, és az új motorral gyorsabb is. Persze nem árt, ha meggondolod mellette is, milyen oldalakat látogatsz, és nem kattolsz ész nélkül mindenfelé.


Ha van időd, kedved állítgatni, akkor összerakhatod darabokból is a védelmed. 3 különböző program, 3 különböző valós idejű figyelő, 3 különböző feladat (vírus, tűzfal, spyware). 3 szűrőn kisebb eséllyel jut át a kártevő, mint egyen.


Ha eddig jó tapasztalatod volt vele, akkor hagyd fent, legfeljebb az elején (meg később) ellenőrzésként lfuttatsz mellette egy Malwarebytest, ha nem talál semmit, akkor eMeSE maradhat.

2010. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Eszi rendesen a gépet,és a cpu-t is tudja húzni.. Néz utána..
2010. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A Windowsom eredeti , nem kellett crackelni :D
2010. aug. 14. 14:53
 8/17 anonim ***** válasza:

"Eszi rendesen a gépet,és a cpu-t is tudja húzni.. Néz utána.."


Ez nem általános. Nálam sem. Honnét veszed? A tesztek szerint pedig a Kaspersky-vel vetekszik a legtöbb helyen. Vagy hol kell utánanézni? A Google első 20-30 találatánál tovább kellene mennem? :) Kérlek adj egy kis információt ami meggyőz arról, hogy szar az, ami nálam a gyakorlatban tökéletesen működik.

2010. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bár én nem szoktam ingyenes verziókat használni, de most utána néztem és igencsak elképedtem. Elég jó a Microsoftos vírusirtó. Link: [link]
2010. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:18

voltam.


Jelenleg avast! felhasználó vagyok, de MSE-re készülök váltani, mivel körülöttem már mindenkinek gondja van az avast!-tal. Így a kérdező mellett én is várom a további válaszokat. :-)

Van web védelme?

2010. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!