Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehet valahogy, például...

Lehet valahogy, például crack-eléssel a próbaidős vírusirtókból teljes jogút csinálni? Ha nem, honnan lehet leszedni teljes jogú vírusirtót, nem próbaidőset?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindent ki lehet játszani csak utána kell járni. Ingyenes vírusirtó pl avast.
2010. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az idei top 10 ingyenes lista:

[link]

Crackeléssel ne próbálkozz, csak magadnak meg a gépednek ártasz vele. Lehet, hogy jó lesz pár hónapig, frissít meg minden, te meg örülsz, hogy hű, szereztem egy ilyen eredeti víriusírtót, aztán észreveszed, hogy átenged minden xart, valszeg kapsz a próbaidősből egy szép kis trójai programot, amit még kitörölni se tudsz majd, és formázhatod a meghajtót, ahogy van.

A saját érdeketben tegyél fel ingyeneset, van miből választani (legjobb az Avast, vagy ha eredeti a wondowsod akkor MSE)

2010. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Microsoft Security Essentials 2 bétáról még csak jót hallottam, és állítólag béta létének ellenére is már stabil.


A másik az avast!, közelébe se jár a nagyhírű, nagymultú fizetőseknek, de otthonra, magánhasználatra tökéletes.

2010. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 13. 09:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlen crackelni. Egyszerűen csak ne a publikus frissítési szervert használd. Én NOD32-t használok, privát frissítési szerverrel.

Privát szerver: [link]

Nekem nem jön be, próbálkozz 1 nap múlva.

2010. aug. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hintalow ***** válasza:
Én személy szerint a gépem vírusvédelmét nem igazán bíznám semmilyen warez programra...
2010. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Diákoknak féláron, sok kedvezmény, ráadásul valódi: [link]
2010. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!