Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki lopja a netem! WPA...

Valaki lopja a netem! WPA kulcs megadásához segítség!?

Figyelt kérdés
Esténként, ha pl online filmezek, fél óra alatt tölt be 5 cm- t, de du- n minden oké. szeretném beállítani a Wpa kulcsot, amatőr vagyok, úgyhogy ezért érthető választ várok. Az infók: a laptopomon szeretném beállítani, a router az öregem gépéhez van kötve. Addig megvan, hogy vezeték nélküli hálózatok beállítása, hálózati kulcs manuális megadása, beírom, és vmi flash meghajtót kér. Nah azt nem tudom, hogy mi az..... Ha valaki tud segíteni, hogy mit tegyek, kérem érthetően mondja el... Vagy egyszerűbb lenne, ha beleverném a szomszéd gyerek fejét a monitorjába?:D:D:D......... Az ilyeneket meg kellene kínozni:D
2010. aug. 3. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy jól írtad be a kulcsot? Akor szokott floppyt vagy flash-meghajtót kérni, mikor nem jó a kód.
2010. aug. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
böngészőbe írd be 192.168.1.1ésott bogarássz a router beállításaibana wpa-nál. Online filmezés meg lassú nappal... nme biztos hogy meglopnak
2010. aug. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt már megnézted ,hogy tényleg lopják a neteteket ? A router precízen mutatja ha valami idegen gépet is kiszolgál. A miénk itt :

[link]

2010. aug. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jovanny ***** válasza:
Tyű, nekem is ilyen van... szerintem az a nem tiszta Neki, hogy ezt a routeren kell beállítani. Beírod a böngészőbe a routered beállítós IP címét, és ott a biztonság (nem biztos, de ilyesmi) fül alatt beírod a jelszót, a router újraindul, a laptop pedig már csak akkor tud feljelentkezni, ha bepögyögöd a jelszót 2x a vezeték nélküli hálózatoknál a csatlakozáskor. A routered IP címe nem 100, hogy az amit ide írtak, nézd meg a könyvében vagy a neten a, típus alapján.
2010. aug. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy hasonló kérdésnél leírtam hogyan kell beállítani egy TP-Link routeren a titkosítást. 2 oldal első válasz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__9..

2010. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat. de sajnos nem tudtam elolvasni, mert még aznap éjjel utánaolvastam a neten, és valamit jól elrontottam, mert az egész házban elment a hálózat. vmi komoly baja lett, nekem hála:D de haverom már megoldotta. mégegyszer köszönöm.
2010. aug. 4. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!