Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » AVAST 5 Free + Zone Alarm...

AVAST 5 Free + Zone Alarm -vagy- Kaspersky 2011?

Figyelt kérdés
Melyik a biztonsa'gosabb e's melyik eszi keve'sbe' a PC memoria'ja't?
2010. aug. 2. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kapsersky de abból is csak Internet Security vagy pure.
2010. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az AVAST eszi innen a legkevesebbet!
2010. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Me'g gyerek vagyok eze'rt nem dolgozom teha't nincs pe'nzem... :)


A le'nyeg: Ha nem veszem meg a programot hanem egy Trial resetter nevü programmal ujja' inditom a 30 napos proba idöt ,akkor az attol me'g ugyanolyan biztonsa'got nyujt?

2010. aug. 2. 21:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen de érdemes valami biztonságos helyről letölteni.Ha a kommentekben sokszor írják hogy Működik akkor töltsd le.
2010. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a próbaverziós vírusírtók nem sok biztonságot nyújtanak. Inkább rakd fel a legújjabb avastot és egy évig ingyenes ha lejár akkor megint 1 év itt a link ahonnan le lehet tölteni: www.avast.hu
2010. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jelenleg e'n az AVAST! Free 5-öt haszna'lom e's mellette Zone Alarm Free Firewall
2010. aug. 2. 22:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem lassít, hagyhatod. Néha Malwarebytes' Anti-Malware futtatás fontos lenne!

Amúgy az avast! visszaveszi a sávszélességet. Pl. nálam nem vészesen, de van, akinél rettenetesen. Ezt csekkold!

2010. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kaspersky csak akkor éri meg, ha fizetsz érte, a trialt lebutították, a törtekkel meg csak a gond van, amúgy elég sokat eszik. Ami kevés memóriát zabál az az AVG vagy az Avira, de azok... Nos, ez csak az én véleményem, de én nem cserélném le rájuk az Avastot, ami nálam mindenestől kb 60 megát zabál a 3 GB RAM-ból, de még 1GB-os RAMnál is elmegy ez szerintem. Ha nem eszi nagyon a gépet az Avast, és nem enged át sokat a Zonealarmmal együtt, akkor hagyhatod (sávszélességet nem vettem észre, hogy fogná, de hát ez gépenként, netenként, egyénenként változik). Malwarebytest tedd fel melléjük, nincs valós idejűje, így nem akad össze semmivel, futtasd le havonta, akkor tuti, tiszta lesz a géped.
2010. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 GB RAM van. De kevesebbet zabál. Szerintem akkor csendben maradok.
2010. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a va'llaszokat!!
2010. aug. 2. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!