Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit tudok az ellen tenni ha...

Haxo kérdése:

Mit tudok az ellen tenni ha UPC-s vagyok és egy illető azt mondja tudja az ip címem és elvileg bármikor feltörheti a fiókjaim?

Figyelt kérdés
Bizonyítékom sajnos írásban nincs de szerintem komolyan gondolja. Hinnem kéne neki hogy feltudja törni vagy nem? És tudok ellene valamit tenni mert ahogy láttam IP címet UPC-nél nem nagyon lehet változtatni. Kérlek segítsetek.

2020. máj. 25. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Na és mire megy egy IP címmel? Főleg úgy, hogy NAT-olt.

Ne higyj el semmit, nem kell aggódnod. És attól hogy bárki ip-címét beolvassa, semmire nem megy vele.

2020. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Thispain ***** válasza:
76%

Szerintem érdeklődj az ügyfélszolgálatnál.


Elviekben azt tudja megtenni, hogy küld valamit, vagy feltöri a beálítások felületét, és átállítja, vagy megállapítja, hol vagy.


Mivel ilyen dolgokkal csak azok szoktak fenyegetőzni, akik ebben nem rendelkeznek kompetenciával, de félelmetesnek akar tünni, így félned nagy valószínűséggel nem kell.

2020. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Huhh nagyon szépen köszönöm,most megnyugtattál!
2020. máj. 25. 17:19
 4/7 A kérdező kommentje:
@thispain igazság szerint egy ismerősöm aki valamiért megharagudott rám(szemèlyesen nem ismerem) és ezzel fenyegetőzik. Tudtommal nincs sok tapasztalata ebben az úgynevezett “hackelésben”
2020. máj. 25. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

12 éves vérpistike IP cim alapján fenyeget? 😂

Küldd már el az anyjába.

Semmit nem tud csinálni egy nyomorult IP címmel.

😅

2020. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ip címemel max egy helyet tud. De az is sokszor az ország másik végét mutatja.
2020. máj. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Maximum ddosolni tud. Egy IP cím nem elégséges a feltöréshez.

Csak gondolj bele, abba, hogy pl. elmész a haverodhoz, Te gyorsan megnézed az ip cimét egy erre kitalált web oldallal, haza érsz és megpróbálod feltörni a fiókjait...

Ha ilyen könnyű lenne, akkor minek egyáltalán jelszó? xD

2020. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!