Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Trójai vírust kaptam, az...

Trójai vírust kaptam, az előbb egy képből mit tegyek?

Figyelt kérdés

bővebbben megnéztem egy térképet,jelzett a nod,a karanténba ezek vannak:

JS/TrojanClicker.Agent.Na.Naz trójai vgy mi a szösz,mit tegyek?Törljem a karanténből vagy hagyjam ott?Mit árthat ?


2010. júl. 25. 00:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha karanténba van nem igazán tud mit csinálni... Ha csak nem jön Szkófild barátunk és kiszabadítja a börtönből.
2010. júl. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
okéé,kösszi most elenőrzöm épp a C-t egy kártevőt észlelt ,a karanténban már nem árthat értem ha csak nem David Copperfild,de amig a karanténba jutott,addig mit csinálhatott?Volt már egyszer ilyen és akkor a bios rendzserbe is belemászott.:S Újra telepités nem kell?
2010. júl. 25. 01:06
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem h elvileg képben nem is lehet vírus,erre ebbe a nyomorult vasuti térképben ott volt.
2010. júl. 25. 01:08
 4/10 A kérdező kommentje:
na most h lefutott a virus ellenőrzés lett nmégegy a karanténban.Módusult Win3..IRCBot trójai,ez is karanténba került most de eddig nem volt ott.Kirta a nod h egy fertőzött, fálj egy megtisztitott,ez most jot jelent h megtisztitotta?
2010. júl. 25. 01:12
 5/10 A kérdező kommentje:
ujra futattom az ellenőrzést,hátha talál még párat.bár nem örülnék neki.
2010. júl. 25. 01:13
 6/10 anonim ***** válasza:
hath...szerintem ujra kell telepiteni a pogramot es tolcs le egy virusirtot na mi is igy csinaltuk!:D
2010. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ami bent van a karanténban, azt hagyd is ott! Onnan semmi kárt nem tud okozni, ne nyúlj hozzá. Egyébként akármiben (képben is) lehet trójai faló. Egyébként ha ez a NOD crack, akkor nem túlzottan megbízható a védelem.
2010. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne használj Windows tűzfalat! Nekem az ESS 4.2 tűzfala semmit nem enged a gépre, pentdrive-ról írtotta szorgosan a trójaiakat (máshonnan hoztam haza). Vannak jó ingyenesek is, pl. a Commodó.
2010. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Azt értem hogy a karanténban jól érzi magát nem csinál risszat,de amig oda jutott addig mit csinálhatott? Most csináltam egy műveleti menória ellenőrzést,nem talált semmit.Sima C ellenőrzésnél se.De lehet tényleg gyalú aztán újra telepités lesz.Múltkor is az volt.ÁÁÁÁÁ utálom a trójaiakat.
2010. júl. 25. 14:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Futtasd le úgy a vírusirtót, hogy 1. kikapcsolod a Rendszer-visszaállítást, 2. újrainditod a gépet, 3. amíg fekete a monitor, F8, Csökkentett mód, 4.virusírtó lefuttattása 5. Rendszer-visszaállítás visszakapcsolása.
2010. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!