Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Visszatérő vírus. Ellenszer?

Visszatérő vírus. Ellenszer?

Figyelt kérdés
Van egy fájl (vírus), amit hiába törlök, 2mp alatt visszajön. Csökkentett módban sem tudom törölni. Avast vírusirtom van. Köszi a válaszokat!
2010. júl. 23. 23:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez megoldja.Telepítés után frissítsd,aztán fésüld át vele a gépet.


[link]

2010. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Amit az első linkelt, vagy Malwarebytes' Anti-Malware? Az szerintem leszedi. Vagy kérj valakitől segítséget, írjatok egy boot-cédét (remélem így hívják XD), amiről a fertőzött operációs rendszer futása nélkül lehet a vírust kiirtani. Amúgy, ha itt tartunk, 32-bites a rendszered? Mert ha igen, boot idejű keresést is futtathatsz az avasttal, de megfelelő óvatossággal! Nehogy rendszerfájlokat töröltess vele!
2010. júl. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A Számítógép átvizsgálása menüpontnál menj a Rendszertöltéskori vizsgálatra majd Ütemezés gomb.Indítsd újra a gépet és várd meg míg tisztítja a gépet.
2010. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: avast! -ban csináld ezeket:D
2010. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Első körben a System Restore-t kéne kikapcsolni az összes meghajtón, ezért tud visszajönni a már kiírtott kártevő. Utána leszeded a Malwarebytest és !!!csökkentett!!! módban futtatsz egy full scant.
2010. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Vicces.


Miért van az, hogy az ilyen malwarebytes meg egyéb noname programok nem férnek hozzá a teljes rendszerhez normál futásmódban?


Használj Kasperskyt vazze, ott nem kell ilyenekkel trükközni. Felrakod, kérsz egy Full Scan-t, és kész.


Ha pedig fent hagyod, sohasem lesz vírusgondod. Ennyi.

2010. júl. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Na most büdössül megtudtuk a tutit.Hova is lenne a világ a Megmondó emberek nélkül............
2010. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

16:36nak


Vírusirtáshoz te sem értesz látom, csőlátásod van csak a Kaspersky és semmi más. Elárulom neked van amit a Kaspersky sem talál meg normal indítási módban, továbbmegyek, van amit még csökkentettben sem talál meg amit más igen. Szerinted a komolyabb vírusokat mért nem olyan egyszerű megtalálni és leszedni, elárulom mert system processnek álcázzák magukat, amit még a te zseniális Kasperky-d sem fog észrevenni normál indítás alatt. Egy kicsit szagolj hozzá a témához és utána kezdj el észt osztani, köszi...

2010. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


Annyit még hozzátennék, hogy a Malwarebytes egyáltalán nem noname, sok ismert vírus és malwarekereső az ő heuritsikáját és engine-jét használja, szóval ezt se nagyon találtad el.

2010. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A Kaspersky egy nagyon nagy kalap sz*r! 2 hétig használtam aztán egy sima Malware-gen vírust beengedett és nem észlelte vírusnak!

Majdnem felzabálta a rendszerem, Avast!-al szedtem le.

Kaspersky azért is nagyon rossz mert rengeteg memóriát zabál! Egy komolyabb vírus meg lefagyasztja az egész vírusirtót.

Eset Smart Security frissítési szerverrel jó, meg az Avast ingyenes vírusirtó!

2010. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!