Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A netem 5kb/s-sel megy egy...

A netem 5kb/s-sel megy egy vírus miatt. Hogy tüntessem el?

Figyelt kérdés
Nod32 van(legújabbat töltöttem le tegnap) és az Avira-t töltöttem le(Ezt ajánlották, Avastra azt mondta a csaj, hogy nem veszi észre). Az Avira kapásból talált 2 vírust, amit a Nod nem. Mindkettő ment karanténba, aztán törlés. De még mindig fent áll a probléma. Újrarakni meg nem akarom. Mit lehet tenni?:S
2010. júl. 23. 23:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Okés, köszi. :) Akkor végigszenvedem, mire lejön xD
2010. júl. 24. 17:43
 12/15 A kérdező kommentje:
És ezzel a programmal hogy kell?
2010. júl. 24. 18:48
 13/15 stell-1 ***** válasza:

ÜDV

Estet így nem lehet,nem szabad csinálnod,,ha azokat az antivírussókat amit írtál,írták,mind felraktad a gépre,,akkor mar csak kék halál jöhet.Hiába leszeded őket, minden Antivírus ott hagy a rendszerben valamit,,A mai vírus írok igen jól ismerik és tesztelik a Vírusirtókat,és úgy írjak meg őket hogy ne artsanak nekik,tehát a vírussókat nem a Vírus irtókkal kell el távolítani a gépről hanem speciális programokkal,,mint a Malwarebytes,Combofix ,,,G-MER-skaner,

Tehát tudnom kenne mit talált a Malwarebytes,,[Trojan DNS-Changert??,Rootkitet??A log a Malwarebytesben van,ha akarod tedd fel valahova a nettre es a linket tedd ide,,itt a Tuneup-nem segít.

2010. júl. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Már meg van oldva. xD Kösz mindenkinek. :)
2010. júl. 24. 22:30
 15/15 anonim ***** válasza:
szedd le a panda antivírus trial ját zavard át a gépen utánna töröld le ha nem jött be rakd újra (a legerőseb antivírusok 1ike a Panda én nekem nagyon jól megy de FOGJA a GÉPET tehát mindenképp töröld le )
2010. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!