Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A netem 5kb/s-sel megy egy...

A netem 5kb/s-sel megy egy vírus miatt. Hogy tüntessem el?

Figyelt kérdés
Nod32 van(legújabbat töltöttem le tegnap) és az Avira-t töltöttem le(Ezt ajánlották, Avastra azt mondta a csaj, hogy nem veszi észre). Az Avira kapásból talált 2 vírust, amit a Nod nem. Mindkettő ment karanténba, aztán törlés. De még mindig fent áll a probléma. Újrarakni meg nem akarom. Mit lehet tenni?:S
2010. júl. 23. 23:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Spyware Terminátor.
2010. júl. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Malwarebytes' Anti-Malware !!!


A csajnak igaza volt (vicces, én is csaj vok..de csak egy kicsit kocka...xD), az avast nem ismerné fel.. Az arra jó, ha egy tűzfallal, meg 1 v. 2 néha futtatott anti-malware-szerű programmal használod (mint én), de nem hinném, hogy egy gépet-a-veszélyből-megmenteni-képes program lenne.

2010. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ja,vagy:


[link]


Telepítés és frissítés után vizsgáltasd át vele a gépet.

2010. júl. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hehe,míg keresgéltem,be is írta valaki előttem.....:)
2010. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Imádlak titeket, tudjátok? :D Köszönöm, és jóéjt! :)
2010. júl. 23. 23:54
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem kéne azt a sz@r nodot használni és akkor nem lenne vírusod...
2010. júl. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem is használtam... Csak ott volt. Spyware Terminator van. LESZEDTEM AZT, AMIT ÍRTATOK, 3 VÍRUST MEGTALÁLT, DE MÉG MINDIG LASSÚ A NET!
2010. júl. 24. 09:20
 8/15 anonim ***** válasza:

A neted nem magától a vírustól lassú, hanem a vírus hozzányúlt a rendszer beállításaihoz. (ha tényleg a vírus csinálta, és nem a szolgáltatódnál van a gond vagy valahol máshol...)

Ezek a programok még ha ki is irtották a vírust, a beállításokat nem állították vissza.


Szedd le ezt: TuneUp Utilities. Mindegy melyik verziót, még a 2007es is jó arra ami neked kell. Találsz benne egy olyan opciót, hogy internet optimisation vagy hasonló, és azt megcsinálod és beállítja az interneted sebességét. Utána törölheted is a programot, ha nem tetszik. :D (de csak akkor lesz hatása, ha tényleg a gépedben van a gond...)

2010. júl. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Spyware Terminator... édes Istenem adjátok még neki a tuti tippeket.. Malwarebytes a legjobb piacon lévő ingyenes kémprogram kereső, ez biztosan megoldja a problémát. Igaza van az előttem szólónak, utána a beállításokat vissza kell állítani, mert a "kedves" vírusok előszeretettel állítják el a rendszerbeállításokat, maguktól pedig ezek nem állnak helyre.
2010. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem gondold végig, mikor volt normális a neted, arra az időpontra csinálj egy rendszervisszaállítást (kellékek, rendszereszközök), és utána futtasd le a Malwarebytes-ot.
2010. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!