Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom meg, hogy valaki...

Hogyan tudom meg, hogy valaki feltörte-e a citromail-es jelszavamat?

Figyelt kérdés
Be tudok lépni,de sms-t küldtek,hogy valaki feltörte.És ha ez igaz,mivel büntetendő?Tudhatom-e hogy ki vagy hol törhette fel?
2010. júl. 21. 22:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
tűzfalas gépet is fel lehet törni?
2010. júl. 21. 22:19
 2/11 bp1985 ***** válasza:
Miért ne lehetne feltörni? Bármit fel lehet. Szerinted ha a nasa, fbi, stb szerverét már feltörték, akkor egy otthoni gép feltörése akadály?
2010. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Például onnan hogy valaki levelezik rajta,és az a valaki nem te vagy :D
2010. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Aki neki megy egy citromail fióknak annak valószínűleg több gógyija van, nem fogják csak úgy elkapni, pláne ha 3-4 proxy mögül csatlakozik...
2010. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

És hogyan lehetne esetleg védekezni ezek a "heckerek"ellen?van valami mód rá talán?

2010. júl. 21. 22:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Ki küldött SMS-t, hogy feltörték? A Citromail? Mert azt kétlem...
2010. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy pillanatra ezen én is megütköztem. A citromail ilyenekről írogat smst?
2010. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem!egy kollégám,hogy egy ügyfél mondta neki,hogy nála vannak a levelezéseink(mármint az ügyfélnél).
2010. júl. 21. 23:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Hidd l, nem fogják csak úgy feltörni. Az esetek 5%-a sem igazi törés. A jelszavadhoz úgy férnek hozzá, hogy kitalálják vagy keyloggerrel ellopják. Ha megadsz egy jó jelszót (ne a kutyád neve, születési dátum, stb. legyen, mert azt közösségi oldalról le lehet lopni), meg odafigyelsz arra, hogy rendben legyen a számítógéped, senki sem fogja feltörni.
2010. júl. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nos... Ha a neved@citromail.hu e-mail címhez a jelszó a születési dátumod, esetleg beceneved+születési dátumod, macskád/gyereked/anyósod/szomszédod neve, de legalábbis bármi, ami köthető hozzád, akkor ne csodálkozz ha feltörik. Én azt szoktam javasolni, hogy ha már szótári szó, vagy az emberhez köthető (mert azt mégis könnyebb megjegyezni), akkoris legalább 2 számot tegyen bele, és legalább 2 betű legyen nagybetű. Pl: Anna a neved, 1985-ben születtél, akkor az ancsi85 elég rossz jelszó... A 8aNcsI5 viszont gyakorlatilag feltörhetetlen. Az aN8cs5I mégjobb...
2010. júl. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!