Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 21 évesen (lány) még megtanulh...

21 évesen (lány) még megtanulhatok úszni vagy már késő?

Figyelt kérdés
Nem tudok úszni de nagyon szeretnék megtanulni, nagyon tetszik ez a sport. Általánosban, gimiben évekig tanítottak de nem sikerült, kicsit féltem a víztől.
2010. jún. 16. 14:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
sosem késő. hajrá. irány az uszoda.
2010. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mennyire vagy bátor és mekkora a vízbiztonságod...ha csak egy kicsit félsz a víztől, akkor pár alkalom után már nem lesz semmi bajod, de ha olyan vagy mint én, hogy heti 1x-2x járok 2km-t és egész tűrhetően megy, de gyerekkoromban már attól elhánytam magam a suliban az idegességtől, hogy mondták, hogy menni kell, akkor nem biztos hogy rajongani fogsz érte...viszont mivel azt írod, hogy "nagyon szeretnél megtanulni" és, hogy "nagyon tetszik" , ezért azt gondolom, hogy Neked több esélyed van rá, hogy megkedveld, mint nekem =D
2010. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!