Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » MEGÉRI HORGÁSZNI A MÁRNÁT?...

MEGÉRI HORGÁSZNI A MÁRNÁT? Nekem nem,2-4kg halakat akarok fogni.

Figyelt kérdés

Régen a Gubacsi Hídhoz meg a Kvassai zsiliphez jártam horgászni most ott nincs hal. Tavaj agusztusban rászoktam a fenekezős márnázásra fogtam 10 méreteset 3 hónap alatt.

De sokba van a hal!!! Lemegyek a lágymányosi hídhoz, elcseszem az egész napot, elvesztek 10-10 horgot ólmot meg 60m zsinórt, szénnéégek vagy elázok, aztán vagy van hal vagy nincs. Ennél kevesebb macerával lehet valahol horgászni BKV-val megközelíthető helyen???


2010. jún. 13. 10:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És különben is, ismerek 1-2 profi márnást, azt mondják 15-25 márnát visznek haza, azoknak mond az állatságaidat, a híres halvédelemről!
2010. aug. 5. 17:54
 12/13 anonim válasza:

Védi a f@szom.

Csak a baj az, h magát, ezt a hobbit, degradálod az idiótaságoddal!

Gondolom a profi márnás ismerőseidet is kitaláltad, mivel, h akkor őket is megkérdezhetted volna, amit itt feltettél...bár gondolom, arcon borítottak volna...

2010. aug. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem a profi márnások a lágymányosi hídnál fokhagymás felvágottal fogják a napi 20 márnát és kihívják a családtagjaikat hogy kocsival végyék el a halakat és eladják a kínai étteremnek. Mégegyszer én nem vagyok kártékony mert alig fogok halat!
2010. aug. 6. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!