Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgásztársak! Véleményeket...

Horgásztársak! Véleményeket szeretnék hallani a Döme Gábor neve által jegyzett feeder botokról, orsókról. Az írjon aki ismeri a Haldorádós termékeket. Ezeket szemeltem ki kisebb illetve nagyobb tavak horgászatára. Tényleg olyan jók és megbízhatók?

Figyelt kérdés
Le szeretném cserélni a régi felszereléseimet 4 bot,4 orsó,bottartók,kosarak,stb.Egyszóval nagyberuházás elótt állok,de nem szeretnék melléfogni,pénzt kidobni.

2018. jan. 24. 12:59
1 2
 11/18 AttilaTheHun4 válasza:
Kosárnál új dolog a Preston Inline Change System (ICS), amival úgy tudod cserélni a kosarakat, hogy nem kell szerelni. Flat method, köralakú banjo, kocka feederkosár és sima ólmokat lehet rátenni, különböző méretben és súlyokban, rövidebb vagy hosszabb távdobó szárral. Én is szeretem a haldorado.hu-t olvasgatni, sokkal jobb például mint a Feedermania videók, amelyeket úgy vág össze Jankovich Krisztián saját maga (2008 táján még a Haldorádóra írt), hogy a folyamatos fogásokat látod és közben éppen melyik saját termékét használja. Aztán nagy ritkán látni, hogy jónéhány kiló etetőanyagot felhasznál, meg furcsa, hogy mindíg csak sikeres napjai vannak, általában egy addig számára ismeretlen helyen. Szerintem ő jó példa arra, hogy a Haldorádón nevelkedett, majd kivált és próbálja a saját márkáját felépíteni úgy, hogy "túlhúzza" az ott tanultakat. Nem fér kétségem ahhoz, hogy Döme Gabi sokat dolgozott és jó, hogy van még egy választási lehetőségem vásárolni, de azért, mikor ráírja a zsinórra a szakítószilárdságot, akkor lehetne őszintébb is. Sok sikert a beszerzéshez. Görbüljön!
2018. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm.teljesen igazad van a videókkal kapcsolatban rengeteget megnéztem már én is.A termékeket meg még nem ismerem de ki fogom próbálni őket.Igaz hogy ezt csak áprilisban tudom megtenni,onnantól lesz időm a munkám miatt.Eddig méregdrága cuccokkkal horgásztam,de most tavasszal kipróbálom és tesztelem a Gabi termékeit.Neked pedig sok jó horgászélményt kívánok!
2018. jan. 26. 14:51
 13/18 anonim ***** válasza:

A marketing lényege, hogy elhitesse a vevő-jelöltekkel, hogy a látott terméknél nincsen jobb.


Ez igaz minden marketing céllal készült videóra is, a haldorado reklámja erős, tagadhatatlan, hogy ezt jól csinálják.

Pontosan ezért nem is érdemes különösebben győzködni a kérdezőt sem, ha eldöntötte, hogy haldorado cuccokat fog vásárolni, tegye azt, majd idővel lesz saját véleménye, ami lehet meg is erősíti, vagy gyengíti a márka megítélését.

A lényeget már leírták többen, alapvetően nem rosszak a haldorado néven forgalmazott, csak túl vannak árazva, abban az árban vannak jobb alternatívák, csak tudni kell, hogy pontosan milyen igényekhez is kell a cucc.

A haldorado ebben előzi be a konkurenciát, a videóival észrevétlenül bemagyarázták sokaknak, hogy nekik pontosan olyan cuccokra van szükség, amit ők kínálnak.

Haldorados kreálmány a "távdobós heavy feederezés", ami annyira jól sikerült kampány, hogy nálunk a heavy feeder az alap, majd csak évek múltán éreznek rá sokan, hogy a feeder horgászat igazi előnye pontosan a másik végén, a light módszernél van, a sikeres horgászathoz nem feltétlenül kell keresztben átdobni a Balatont.

Mindezekkel együtt, a botok nem rosszak, akinek megéri a "dedikációt" is megfizetni, nyugodtan megvásárolhatja.

Az orsókkal más a helyzet, Nevis, ami minimum bizonytalan minőséget jelet, de többnyire inkább rosszat.

Vannak közöttük olyanok, amelyek sodorják a zsinórt, néhány horgászat után használhatatlanná téve azt, és vannak normálisan működők, de a tartósság azokra sem jellemző.

2018. jan. 27. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Duma Gabi ha elmenne egy beszédfejlesztőhöz, nem lenne annyira irritáló. Energofishék leszerződtették Jégert, az egyetlent aki a magyar pecafilmes-világban folyékonyan tud beszélni. A másik pedig a Walter, bár néha túlzásba viszi az 1 perc alatti "cucc"-ok számát. :)
2018. jan. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Botok jók, de az orsókkal szerintem is vigyázz.Eddig ami Nevis orsó volt nekem illetve ismerősöknek mind tönkrement pár éven belül.Mitchell,Okuma,Daiwa(kicsit drágább) jobb választás szerintem.
2018. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,a botokat,aprócikkeket,csalikat megveszem,de orsó tekintetében maradok továbbra is a drágább Shimanonál.Azt már ismerem,vagy esetleg megnézem még a Daiwat.
2018. jan. 27. 23:19
 17/18 A kérdező kommentje:
A Spro Team Master Carp Long Cast 4.20 feeder bothoz mondjuk egy Shimano Ultegra 14000 XTB szerintetek jó párosítás?Ugyanis abból vettem tavaj hármat.Így nem kellene megint orsóra költenem.Eddig azt gondoltam azok csak kizárólag bojlis botra valók.De egyik ismerősöm ötlötte ki hogy próbáljam meg feederre is feltenni őket.
2018. jan. 31. 12:36
 18/18 anonim ***** válasza:
Jó hát. Ha meg nem, veszel másikat.
2018. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!