Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Meg tud még tanulni úszni?

Meg tud még tanulni úszni?

Figyelt kérdés
Anyukám 48éves és szeretne megtanulni úszni, (en meddig felajánlott hogy megtanitom) csak mindig azt mondja hogy ő már biztos nem fog tudni megtanulni. Amúgy hozzáteszem hogy gimibe tudott úszni, szóval szerintem csak fel kellene eleveniteni nem? Vagy előről kellene kezdenie az egészet?

2016. aug. 8. 14:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat el írtam: én pedig felajánlottam neki hogy megtanitom*
2016. aug. 8. 14:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszer már megtanult úszni, nem hiszem, hogy elsüllyedne a vízben :) Szerintem alap szinten biztosan fel tudjátok eleveníteni, vágjatok bele nyugodtan! Az, hogy meddig juttok, attól is függ, milyen az általános erőnléte, sportol-e valami mást, stb., de gondolom nem az olimpiai A szint a cél :) Sok sikert mindkettőtöknek! :)
2016. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! Igen énis igy gondolom hogy nem felejti el de o erolkodik hogy márpedig o elfelejtette, de szerintem holnap ugyis megyunk strandra ugyhogy szerintem elkezdtjuk :)
2016. aug. 8. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Voltatok strandon? Jutottatok valamire?
2016. aug. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen voltunk, és vegre maga is belátta hogy nem kell annyira félnie a víztől mer nem lesz tőle semmi baja 😂

Ugyhogy majd szépen lassan visszaszokik azt mondta. Amugy koszi hogy erdeklodtel. :)

2016. aug. 14. 00:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!