Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogy tanuljak meg1 óra alatt...

Hogy tanuljak meg1 óra alatt úszni?

Figyelt kérdés
hogy kell jól úszni, hogy tudok megmaradni egy helyzetben egy 2 méter mély vízben?
2010. márc. 25. 12:57
 1/5 anonim válasza:
46%

1 óra alatt sehol.

Iratkozz be egy úszótanfolyamra és nem tudom, de pár hét vagy hónap alatt megtanulhatsz.

Elmagyarázni nem lehet, látnod is kell.

2010. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Veszel egy úszógumit. Ne viccel, gyakorlati dolgot nem lehet csak úgy hipp-hopp elsajátítani. Pláne nem a 2m-es vízben kell kezdeni.
2010. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk amikor 4. osztályban uszodába mentünk (ugye tesi helyet) én az előtt egyszer sem úsztam, de amikor mondták hogy hátra felé kell lábteampózónunk, egyből ment, meg a mell és a gyors úszás is, csak igazából előtte mindig be voltam szarva hogy elsüllyednék pedig a víz elég jól fönt tart, igazából annyi hogy ne féljél elfeküdni a vízen és evezz a két karoddal ahogy mutatják, az úszás azért jóval könnyebb mint amikor Kung-Fun bonyolult kombinációs ütések sorozatát kell elsajátítani, azt valóban nem elég látni, azt tényleg sokat kell gyakorolni, de az úszástól tényleg senkinek nincs oka félni. Persze azt hogy valaki minél jobban tudjon úszni nyilván gyakorolni kell.
2010. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Egyszerűen ne mozogj, akkor egy helyben maradsz a 2m-es vízben :D

Egyébként kapálózzál a lábaddal, kb 2-3perc alatt ráérzel.

2010. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sehogy.
2014. jún. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!