Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Irányíthatatlan a kajakom,...

Irányíthatatlan a kajakom, hogyan tudnám megoldani, hogy egyenesbe maradjon?

Figyelt kérdés
Egy fix vezető szárnyra gondoltam az aljára, csak az a gond hogy nem tudom hogyan kéne rögzítenem rá, mert megfúrni meg nem szeretném az alját, tudnátok ötletekkel bombázni engem? a Kajak alja teljesen sima nincsenek rajta vezető bordák, se semmi. Kérlek segítsetek ha tudtok :)

2015. aug. 11. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanuld meg rendesen használni.
2015. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt előtte több kajakom is, és azokkal tökéletesen tudtam menni. Kisgyerek korom óta kajakozom, vízpart mellett élek, így adott volt, hogy meg tudjak tanulni kajakozni. Nem velem van a probléma, hanem a kajakkal. És ezért kértem segítséget, hátha tudtok valami jó házi módszert mondani hogy egyenesbe maradjon. Mert húzok egyet és már keresztbe is állt.
2015. aug. 11. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy vezető szárny "uszony" kellene a farkához közel, ami megnöveli az oldalirányú ellenállást és nem engedi a farkát oldalt mozogni. 

Én ragasztással tenném fel az aljára. Műanyagokkal, műgyantával, ragasztóval foglalkozó üzletekben tudják megmondani, hogy milyen műanyaghoz mivel lehet ragasztani. 

2015. aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tothp ***** válasza:

gondolom a régebbi hajóid versenyhajók voltak határozott gerinccel. Ez viszont egy "portyakajak" aminek pont az a lényege, hogy fordulékony legyen. kis gyakorlással belejössz. Ha mégse, én egy rendes kormánylapátot tennék rá hátul.Mert ha valami fix uszonyfélével húzod egyenesbe, kormányozni is sokkal nehezebben fogod

[link]

2015. aug. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
tetyed ki a farkad oldallra
2015. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!