Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan lehetek igazolt úszó?

Hogyan lehetek igazolt úszó?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy hogyan lehetek igazolt úszó? Tegnap már voltam versenyen is,jó helyezéseket értem el,és már szeretnék valami egyesületbe lépni. Hogyan érhetem el azt,hogy igazolt úszó legyek?


15/f



#úszás #igazolt sportoló #úszóegyesületek
2015. júl. 6. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy igazolt, akkor hogy mentél versenyre? Ha nem jársz egzesületbe, hogy értél el jó helyezést? Gondolom házi/amatör verseny lehetett. Az úszás az a sport, amiben nagyon nehéz eredményt elérni, mármint versenyen. Mindig lesz olyan a mezönyben, aki 5 éves kora óta tolja, és 10 másodpercet rádver, elég magas színvonalú sport itthon.

Milyen úszásnemet preferálsz, és milyen idöket úszol 50,100, 200 méteren?

Én egyesületben úszok, kb minden napi edzéssel, és imádom. Késön kezdtem, ezért már nem leszek prszágos bajnok, versenyeken se leszek az elsö. De megtanultam jól, szépen, helyes technikával, viszonzlag gyorsan úszni. És életem végéig üzni fogom ezt a sportot. Csak azért írom ezeket, hogyha nem is versenyszerüen fogod csinálni, akkor is egy remek sport.

Hogy a kérdésedre válaszoljak, keress egy lakhelyedhez közeli egyesületet, beszélj az edzövel, kérdezd meg mennyi a tagdij, mutasd meg mennyit tudsz, és iratkozz be. Aztan csinaltathatsz magadnak versenyigazolványt (kis kék könyv), meg ugynevezett rajt kártyát, ami a versenyzéshez szükséges, és persze sportorvoshoz is járni kell.

Sok sikert :)

2015. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az ekezetekert kulfoldi a billentyuzetem
2015. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,amatőr verseny volt,azért tudtam indulni,mert igazoltak nem indulhattak. Lakhelyemhez legközelebb Debrecenben van egyesület. Köszi a választ.
2015. júl. 7. 16:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja,időt még nem mértem.
2015. júl. 7. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!