Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Pesten jó uszoda?

Pesten jó uszoda?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, 2 évvel ezelőtt ötven sok kilótól szabadultam meg itthoni edzéssel, új étrenddel. Jelenleg azon gondolkodom, hogy meg kéne tanulnom úszni. Szeretnék. Tudtok nekem esetleg jó uszodát ajánlani ahol jó fej oktatók vannak és türelmesek? Olyan érdekel első sorban, ahova hétvégén tudok menni. (Tudom, google kereső. De első sorban személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi )

2015. jún. 10. 16:33
 1/2 anonim válasza:
Erzsébetligeti és a Szentmiháyli uszoda honlapján érdemes körülnézned. Nagyon ajánlom!
2015. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha úszás szempontjából nehéz esetnek tartod magad és úgy érzed, sok türelem kell hozzád, esetleg segíthetek az elején. nem vagyok úszásoktató, de tanítok, csak mást.


Nem tudom, mennyire tartod nehéz esetnek magad (a kérdésedből ezt sejteni kicsit). Célszerű, ha előbb kicsit szoktatod magad a vízhez.

2015. jún. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!