Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Feeder bot, mekkora dobósúllya...

Feeder bot, mekkora dobósúllyal ajánlott használni?

Figyelt kérdés
Vettem 1 pár Nevis Cayman feeder botot , 60-80g-os ólommal /kosárral lehet használni? Ma probálgattam de félek rendesen meg lendíteni..ha jól tudom minden botnak a maximális dobósúlyának 2/3-ával érehető el a legnagyobb dobás ahol még nincs probléma , szóval bírnia kéne , esetleg valaki megtudna ebben erősíteni aki jártasabb a feeder botos horgászatban?
2014. okt. 17. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ebböl a botból ugy tudom van 360 és 390 cm hosszba.

Mindeketöhöz cserélhetö spiccek vannak amik különbözö

erösségüek. Ezek 30-110 g dobosuly között vannak, te hát

ha az erösebb spiccet teszed fel akkor 80 g os kosárral

nyugodtan horgászhatsz. Egyébként a gyárilag megadott

dobosulyoktól kicsit többet birnak de nem ajánlatos feszegetni ezeket a határértékeket!

2014. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

390-es és 420-as hosszban van nekem..ez az első feeder botom és meg ijedtem kicsit hogy egy 80g-s ólom hogy görbíti.. mondom mi lehet dobás közben :D


egyébként a lágyabb spicc-el mi lehet a határ?

25.35g-os kosárt etető anyaggal meg tömve bírná? vagy akkor már az erősebb spiccet érdemes feltenni?

2014. okt. 18. 16:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Letesztelve :D meg sem kottyan neki a a 880-an grammos ólommal való erőteljes dobás
2014. okt. 19. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!