Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kinéznek az uszodából, ha nem...

Kinéznek az uszodából, ha nem vagyok valami profi?

Figyelt kérdés
Ugye, akik rendszeresen járnak úszni, elég profik. Én is tudok úszni, de fejest ugrani és a víz alatt megfordulni nem tudok, nem is merek és nem is fogok (régebbi rossz emlékek miatt nem bírom elviselni, ha a fejem lefelé van a vízben). Szóval, ha így elég amatőr stílusban úszkálok, nem fog mindenki engem bámulni, hogy "na ez mekkora béna"? Eddig sose jártam uszodába, strandon szoktam úszni, de ott sokan vannak, senki se figyel. Az uszodában meg este felé 1-2 ember van, nem akarom, hogy mindenki engem bámuljon. Strandon is volt olyan, hogy szinte üres volt a medence, én úszkáltam a saját kis stílusomban, a partról meg folyamatosan bámult egy vén fószer. Annyira idegesítő volt.

2014. szept. 24. 21:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Strandon víz alatt is szoktam úszni, csak azt nem bírom, ha szinte függőleges állásban vagyok a vízben és alul van a fejem, fölül, meg a lábam.
2014. szept. 25. 18:36
 12/15 anonim ***** válasza:

Wtf? :D


Akkor nem szóltam, de hogy miert úsznàl függőlegesen vagy milyen szituációban fordulna ez elő azt nem vágom :D

2014. szept. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én több mint 15 éves úszom, de a bukó fordulót a mai napig hanyagolom, mert nem jön be. Más fajta megfordulás is van.

Fejjel lefelé meg nem tudom minek akarnál bármit is, azt hagyd meg a szinkron úszós csajoknak :) A fejest is elhagyhatod, egyébként nem nehéz megtanulni.

Úszószemüveget meg olyat vegyél, ami megbízható,ne legyen noname, ami csak 'hasonló'. Ami megbízható márka: speedo, nabaiji, arena, esetleg nike. Ne vegyél szivacsosat, hanem gumisat, és próbáld fel, hogy mennyire vákumos. Dupla pántos nekem jobban bejött.

2014. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Tényleg érdekesen fogalmaztam. Nekem ez a fejjel lefelé dolog a fejest, a bukófordulót és a víz alatt kézenállást jelenti. :D Az úszással nincs bajom, nem vagyok vízfóbiás vagy ilyesmi. Köszi a válaszokat!
2014. szept. 29. 17:18
 15/15 A kérdező kommentje:
A Decathlonban néztem Nabaiji és Arena szemüvegeket, a 2 közül fogom valamelyiket megvenni.
2014. szept. 29. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!