Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kinéznek az uszodából, ha nem...

Kinéznek az uszodából, ha nem vagyok valami profi?

Figyelt kérdés
Ugye, akik rendszeresen járnak úszni, elég profik. Én is tudok úszni, de fejest ugrani és a víz alatt megfordulni nem tudok, nem is merek és nem is fogok (régebbi rossz emlékek miatt nem bírom elviselni, ha a fejem lefelé van a vízben). Szóval, ha így elég amatőr stílusban úszkálok, nem fog mindenki engem bámulni, hogy "na ez mekkora béna"? Eddig sose jártam uszodába, strandon szoktam úszni, de ott sokan vannak, senki se figyel. Az uszodában meg este felé 1-2 ember van, nem akarom, hogy mindenki engem bámuljon. Strandon is volt olyan, hogy szinte üres volt a medence, én úszkáltam a saját kis stílusomban, a partról meg folyamatosan bámult egy vén fószer. Annyira idegesítő volt.

2014. szept. 24. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A kutya sem néz majd, ne aggódj.
2014. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi, kicsit most megnyugodtam. Attól tartok a leginkább, hogy néha ismerősök is szoktak menni és nem akarom, hogy utána az egész társaság rajtam röhögjön, tudnak ilyen "jófejek" lenni.
2014. szept. 24. 21:50
 3/15 A kérdező kommentje:
Annyi kérdésem lenne még, hogy vegyek rendes úszódresszt vagy jó lesz egy sima bikini, amiben strandra is megyek?
2014. szept. 24. 21:51
 4/15 anonim válasza:
Bikiniben nem lehet uszodába menni es elhiheted h nem fognak nézni mert minig vannak kezdők meg egyszer őknis azok voltak :)
2014. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

1. Nem néz ki senki.

2. Ne bikiniben legyél.

2014. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Oké, akkor a hétvégén beszerzek egy úszódresszt, meg szemüveg is kéne. Régebben is vettünk, de hiába tettem annyira szorosra, hogy már szétnyomta a fejemet, mindig aláment egy csomó víz. Mondjuk ez ilyen 4.000 Ft-os kategória volt, a drágábbak alá nem megy víz? Vagy az olcsó alá se csak az én fejem túl torz? XD
2014. szept. 24. 22:17
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is járok úszni, sosem ugrok fejest, csak bemászok a vízbe és elindulok. És én sem a víz alatt fordulok meg. :) Nyugi a legtöbbek csak simán úszkálnak legalábbis itt. Kevesen vannak akik igazán szépen tudnak úszni. Nálunk simán lehet bikiniben is úszni, sokan hordanak azt. Annyi, hogy az úszósapka kötelező, más kikötés nincs.
2014. szept. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az uszodák 60-70%-a végig kitett fejjel úszik mellúszást.


Bámulni sajnos engem is szoktak. Természetesen más indíttatásból. Pedig nem is vagyok szép. :D

2014. szept. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Uszodában max akkor bámulnak ha nagyon jól nézel ki és akkor is főleg az uszodamesterek :D


Kitett fejjel meg nem kéne úszni, valahogy leküzdhetnéd a félelmed, mert nem valami egészséges.

2014. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem kitett fejjel úsznék, azzal nincs baj. :D
2014. szept. 25. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!