Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Orsó tippek? (bojlizás)

Orsó tippek? (bojlizás)

Figyelt kérdés
tf gear v10 10000 rol valakinek valami tapasztalata van e mert orsóvétel elot állok, és nemtudom megfelelo lenne e. Hasonló árkategóriáju orsó tippeket szivesen fogadok, zsinórbehúzás, megfelelo mennyisegu zsinór ferjen rá, megbizhatóság fo tenyezok. bojlizok, dobni és behúzni is szoktam, bblc ultegra fx11 stb kilove most pénz miatt.

#bojli #orsó #bojlizás #tf gear #tf gear v10
2014. szept. 9. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel a márkával nincs tapasztalatom.De amit ajánlani tudok hasonló árba az:Shimano Alivio,Cormoran Black Master,Seacor,Procarp,Spro Freeliner,Super Long.A shimanonal ne tévesszen meg hogy csak 2 csapágyas,abban van anyag.Ez a divatcsapágyazás nem sokat ér.Mindenhova beleraknak olcsó csapágyakat nagy hézagokkal,semmi minőség csak jól mutat az adatlapon.Amugy azt is föl lehet tuningolni később minöségi csapányakkal ha kell.
2014. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
írtam privátot:)
2014. szept. 10. 00:50
 3/5 gomzoli ***** válasza:
Teljesen ismeretlen számomra ez az orsó, és az, hogy a keresési eredmények nagy része csak magyar oldal, vagy amazon.uk, eléggé vaskos előítéleteket ébreszt bennem. 20+ ezer Ft-os kategóriában számos ismert, elismert orsót lehet találni. Én nem kísérleteznék ilyen nyilván keleti piacos nevesincs izékkel. Ennél még olcsóbban is hozzájutsz például az Okuma Longbow nagy modelljeihez, amik viszont tízezerszámra találtak gazdát, és eddig szinte mindenkitől elégedett véleményeket hallani. Nekem 7 darab van a birtokomban, azok közül kettő darab LB 65-ös a bojlis botjaimon. Nem egy divatos megjelenésű orsó, de amit kell, azt megbízhatóan tudja nyújtani!
2014. szept. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én úgytudom h angol márka. olvastam pár tesztet meg kulfoldi oldalkon ajánloták páran, ezért néztem utána. okuma LB 80 van a haveromnak, tényleg elég masszív a cucc
2014. szept. 10. 11:51
 5/5 anonim válasza:

Tica.

üdv.

2014. okt. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!