Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ritka tömör üvegszálas lipno...

Ritka tömör üvegszálas lipno tokoz 2,40 m 2 részes 20-25 év közötti horgászbot kb mennyit ér?

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Minden annyit ér amennyit adnak érte, régi igazság!

Az üvegbotok kora lejárt, bár elvétve van még aki használ

itt ott pár darabot! lassan csak kortörténeti muzeális

jellege lesz, igy értéke is attól függ gyüjtö szeretné

magának vagy csak ugy árulja valaki? Amugy az üveg botok

ha megnézel pár hirdetés ahol ilyet hirdetnek 2-3 ezer

között mozog de igy sem kapkodnak utánuk.

2014. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2000 szerintem kevés... De olyan 4000-5000 között mennek az üvegszálas botok.
2014. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gomzoli ***** válasza:

Ez a csehszlovák gyártmányú Tokoz bot akkoriban nem volt olyan ritka, és még nem elég öreg ahhoz, hogy komolyabb értéket képviseljen. sajnos igazából csak eszmei értéke van, azt viszont nehéz meghatározni, mert nem sok vásárlóban van meg a szándék normális összeget adni egy elavult, és még csak nem is múzeális jellegű tárgyért.

Tedd félre még vagy 50 évig.

2014. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem mondanám ritkának, nekem is van ilyen, ugyan ez a 2,4-es 2 részes, pirosba! Még gyerek koromban sokat használtam, hozzá teszem, most vagyok 37 és a bot 25 éves! Még tényleg kell várnod vagy 50 évet, hogy érjen vmi komolyabb összeget. Nekem is ott hánykolódik a garázsban. Már nem használom, mivel, át tértem a pergetésre, de egy pár éve még használtam fenekezésre. Annyi a baj vele, hogy nehéz, de nagyon erős rugalmas bot, fenekezésre mái napig is tökéletes!
2014. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!