Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nyéki Imre uszodában csak...

Nyéki Imre uszodában csak készpénzzel lehet fizetni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem kevés uszodában van bankkártyás fizetési mód.

Különben sem szeretem, ha sorbaállásnál még azzal vacakolnak, hogy várják, mikor olvassa le a gép a bankkártyát, jó lassú. Miért nem veszi ki róla mindenki a pénzt hó elején és fizet azzal? :D

2014. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Igen.


1: Ugyan miért venné le mindenki hó elején az egész fizetést? Hogy aztán lenyúlják? Grat...

2014. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Be kell szépen rakni a pénztárcába, vagy táskába, vagy ahogy tetszik, ott nem nyúlják le. És lehet mindig annyit vinni magaddal csak, amennyi kell. Azért várakozzak ott a sorban, mert a neogazdag kártyával óhajt fizetni? Grat.

Régen mindenki készpénzzel fizetett, akkor se nyúlták le gyakrabban, mint most.

2014. jan. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok értelme van kivenni többezer forintért a kártyáról a (bármikor lenyúlható, elhasználódó) pénzt, amikor kártyával is lehet fizetni (ingyenesen). Lássuk be, a készpénz a múlt nagyon hasznos terméke volt, de lassan leáldozik neki - hamarosan szubszidiárius dologgá válik, és még az igazi őstulkok, illetve az idősek, a modern technikától idegenkedők is ezt fogják használni elsősorban.

Az meg, hogy nem bírsz várni egy percet a pénztárnál, téged minősít, az ilyen jellemgyenge arcokra mindig nagy szánalommal tekintettem. Gondolom akkor is sík ideg vagy, amikor valaki készpénzzel fizet, a pénztáros meg nem tud azonnal visszaadni.

2014. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is bankkártya-párti vagyok. :)


Köszi amúgy az infókat.

2014. jan. 25. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!