Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kecskeméti Imre Leila...

A kecskeméti Imre Leila milyen borítást használ a ping-pong ütőjén?

Figyelt kérdés
Fantasztikusan jól játszik, erőseket pörget, én is olyan borítással szeretnék játszani, mint ő.Amúgy az Univer KTE-csapatában játszik.

2013. jan. 17. 09:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ugye nem gondolod, hogy a borításától játszik jobban, mint te?
2013. jan. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem gondolom,hogy csak a borítástól játszik olyan jól, de hogyha én is olyan borítással játszanék, talán jobb lennék én is.Szeretnék úgy játszani, mint ő,az első lépés az lenne,hogy ugyanolyan borításom legyen. Ő a példaképem, remélem a következő olimpián már szurkolhatok neki,fantasztikus játékos.
2013. jan. 17. 11:18
 3/20 anonim ***** válasza:
Azt érzem, hogy rajondsz, meg minden, de pont rosszul írod! Első lépés, hogy megtanulsz pörgetni egy bármilyen "jó" borítással! Persze ez lényegesen nehezebb, mint kifizetni egy borítást, de tartósabb lesz a tudás!
2013. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nekem is elég jó borításaim vannak: andro, sriver fx, tibhar, butterfly bryce, de mégsem megy olyan jól a pörgetés.De miért írod ezt, ismered Imre Leilát? Akkor kérdezd meg tőle, milyen borítást használ, a fonák is érdekelne.
2013. jan. 17. 11:27
 5/20 A kérdező kommentje:
Kérdezd meg tőle, lécci lécci!
2013. jan. 17. 11:41
 6/20 anonim ***** válasza:
Minden borításhoz találsz olyan embert, aki azzal irtózatosakat pörget, tehát bármilyen borítással lehetsz profi... (egy nagyon magas szintig)
2013. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de úgy érzem,hogy nagyobb esélyem lenne fejlődni, ha ugyanolyan borítást használnék,mint ő,mivel kb. ugyanaz a játékstílusunk van.
2013. jan. 17. 12:51
 8/20 anonim válasza:

En mar lattam eloben az Imre Leilat es tenyleg nagyon jol porget!

Kedves kerdezo neked jol megy a a fonak elhuzas nyesett labdara?:)

2013. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Én ismerem a Leilát. Sőt, az egyik legjobb barátnőm! Nem csak hogy jól játszik, de egy nagyon kedves, szerény lány. Ha érdekel akkor megkérdezem tőle amit tudni szeretnél. :)
2013. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Előzőnek: azt kérdezd meg tőle,milyen borítást használ a fonák oldalon,és milyent a tenyeresen? Előre is köszi. :-))
2013. máj. 1. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!