Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan kell hatékonyan vezetni...

Hogyan kell hatékonyan vezetni a támolygó villantókat, és hogyan a plasztik gumihalakat/twistereket? Mik a különbségei a fenti műcsalik vezetési módjának, és hogy történik a vezetésük lépésről-lépésre? Balatoni csukázásra, süllőzésre.

Figyelt kérdés
Finomszerelékes horgász vagyok, és csak most ismerkedem a pergetéssel, és bár egy-két helyen utánanéztem, konkrétan nem találkoztam sehol olyan videóval cikkel, ahol lényegretörően, tárgyilagosan leírnák, pontosan hogyan is kell vezetni megfelelően egy támolygó villantót, hogyan egy körforgót (bár gondolom) ez a legegyszerűbb, és hogyan a plasztik gumihalakat. Ebben kérném a segítségeteket, írjátok le, hogy a fenti 3 féle műcsalik vezetése hogyan történik, mik a különbségek. Balatonon csukára, süllőre pergetnék.

2013. okt. 17. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Van pedig cikk róla pl. ez [link]
2013. okt. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!