Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Pergetni szeretnénk Csukára a...

Pergetni szeretnénk Csukára a Tiszán milyen villantó lenne a jobb körforgó vagy támolygó?

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
pont ma ment a pecatúrába,mtv oldalán nézd vissza, a tiszatavon pergettek,nekik leginkább a neonzöld twister vált be,meg a kisebb kanalak.
2013. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én nem vagyok ezeknek a híve, azt se tudom hogy kell használni. Én mindig élő kishallal megyek. A tisza igen jó választás. Szolnokra fogok menni dec. közepén. Imádom a csukát az a kedvencem a kicsik nagyon virgoncok.
2013. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is az élő kishal híve vagyok, mégpedig a trükk a következő: olyan kishalat tegyél a horogra, amit nem a környéken fogtál. A csuka (és a süllő is) sokkal könnyebben megérzi a vízben az "idegen vízből" származó csalit.

Rengeteg csukát és süllőt fogtam ezzel a módszerrel, a mellettem ülő pecásokat pedig majd kitörte a frász. Ugyanolyan szerelék, mellettem 1-2 méterrel, és én szedegetem ki süllőt, nekik pedig még kapás sincs. Mert ott fogták a kishalat, azt pedig a ragadozó kevésbé "szagolja ki".

2013. nov. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3.dik, kösz a tippet, ki fogom próbálni. Ha ezzel a módszerrel nagyobb fogásom lesz, okvetlen jelentem! :D
2013. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!