Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ilyen horgászbüntetés (nincs...

Ilyen horgászbüntetés (nincs jegy) esetén mit kell fizetnem?

Figyelt kérdés

Ketten voltunk, fejenként 2 bottal horgásztunk, azt mondták, hogy most nem büntetnek meg, de vegyünk éves bérletet. (ami nagy hülyeség, mivel 10napon belül kell megvennem és csak januárig használhatom... de ha már éveset veszek, akkor hadd használjam egy évig...)


[link]


16 éves vagyok, 10.-es, ergo nekem az állami ifjúsági jegy kell nem ? (4100) Mert nem szeretnék 20-30 ezerért venni...


Mellesleg ha az lett volna, hogy megbüntetnek, az mennyi fájt volna?



2013. okt. 5. 18:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

gáz*


Vagy azt is megteheted, hogy nem fizeted be, viszont akkor számolj a következményekkel. pl. ha akarnál se tudnál engedélyt venni, nagykorodba se; esetleges feljelentés; 100 ezres bírság, stb. Szerintem a halőr ígyis kedves volt hogy "csak" ennyit kell fizetned.

2013. okt. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!