Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Van ilyen víz a mai világban?

Van ilyen víz a mai világban?

Figyelt kérdés
Ahová elmegyek haverral horgászgatni, nem kell semmi engedély, csak maga az érzés miatt? Mert imádok horgászni, de a gatyám rámegy a napijegyekre és az engedélyekre..

2013. jún. 8. 14:57
 1/9 anonim válasza:

Nem -.- nincs!

Ötlet:

Áss otthon egy tavat.

Rakd tele halikrákkal.

Várd amíg kifejlődnek.

És horgászd ki!!

2013. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
DUNA HAVER, pont neked találták ki. :D
2013. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugye mennyire idegesítő? Tiszta lehúzás! Én ebben az évben 2-3 alkalommal szeretnék elmenni horgászni (csak ennyi szabadidőm van) és mind a 2-3 helyen, ahova mennék, 3.000 ft a napijegy. Igen ám, de ehhez meg kell hosszabbítanom az állami engedélyemet, ami 6000 ft lenne. Köszi! 15.000 ft-ba kerül 3 nap horgászat, és még meg se vettem a csalit, etetőanyagot, egyéb felszerelést, fasza! Ja és nekem a hal nem is kell, de akkor is 3000 a jegy, ha nem akarok halat elhozni...
2013. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
(Előző) Ja és ezek napijegyek, pedig ahhoz, hogy esetleg egy nagy halat is fogjon az ember, sokszor nem elég egy nap, amíg kitapasztalja a vizet, csalit, stb
2013. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen egyetértek :\ Nekem maga az érzés elég lenne, a hal csak másodlagos. De ahogy leírtad, ezt egy 17 éves hobbi horgász nem tudja kifizetni.
2013. jún. 8. 22:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor haverkodj össze egy olyannal akinek van engedélye! Az én ismerősöm is évente 2x horgászik, akkor velem.

Drága a peca, de ez egy ilyen hobbi! Tudom, nekem is idén több mint 30E volt az engedély! A felszerelés se olcsó...

De ettől függetlenül nem kell rabsickodni!!!

2013. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt semmiképp se, jobb szeretem a dolgokat tisztán űzni. Köszönöm amúgy a válaszokat, kicsit szomorú, de ez van. Bezzeg 20 éve ha az ember horgászni akart, akkor mehetett, csak a felszerelésről kellett gondoskodni :\
2013. jún. 9. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Senkit nem érdekel, hogy kinek mennyibe kerül a peca. Ha szereted, oldd meg.

Mondjam nekem mennyi? lakókocsi+csónak és motor tárolás+éves jegy+utazás (110km)stb..

Minden hétvégén lenn vagyok.....És nem vagyok gazdag,csak megoldom ügyesen ezt a pár hónapot

2013. jún. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Relatív dolog ez a gazdagság. Én nem tehetném meg, de mégse érzem magam szegénynek. A kérdés se tartalmaz semmi féle panaszkodást, nem is értem ezt a támadó hangnemet. Szerencsés horgászást!
2013. jún. 11. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!