Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgászás tóban, vízben...

Dantehnor kérdése:

Horgászás tóban, vízben horgászengedéllyel és napijegy kell?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Így van. Magán kézben lévő tavakhoz napijegyet kell vásárolni, amit csak engedély felmutatása vehetsz meg. Persze vannak olyan tavak is ahol nem kérnek engedélyt. Folyókon csak területi engedéllyel lehet, pressed ehhez kell az horgászengedély.
2013. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kell egy un. állami horgászengedély, amit vizsga papír felmutatásával vehetsz meg.Ez jogosít minden vízre éves területi, vagy napijegy váltására.
2013. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat:)
2013. ápr. 19. 17:46
 4/4 Főzős Laci ***** válasza:

Ha sokat jársz horgászni,akkor feltétlen az éves területi engedély a kifizetődő megoldás.Én például a Hármas-Körösön horgászom,és épp ezen gondolkodtam.De az évessel kevesebb a bonyodalom.Mert egy napijeggyel általában 0 órától 24 óráig lehet horgászni,de van sok hely ahol csak napkeltétől napnyugtáig.Ja,meg sok az olyan hely is,ahol nem kell engedély,de fizesd ki a halat súlyra.Én az ilyen helyeket messziről elkerülöm. Ugyanis van amikor napijegyet vetet meg,aztán fizetsz.Undorító,pénzsóvárság.

Én inkább annak a híve vagyok,hogy rá bízom a szerencsére,természetre,hogy mit ad nekem aznap.És ez így van rendjén.

2013. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!