Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hányadik lettél hányból...

Hányadik lettél hányból életed első horgászversenyén?

Figyelt kérdés
És az elején hogyan ment? Milyen eredményeket értél el azóta?
2013. ápr. 15. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Legtöbbön első lettem ifi kategóriában, 5-6 amelyiken voltam. Azóta abbahagytam.
2013. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én a gyerek kategóriában 2X lettem első a 3 versenyből!

Ifis koromban meg nem jártam versenyekre.

Most meg 21 éves fejjel bojlis kupákra járok.

De a csapattal csak egy bronz éremig jutottunk!

2013. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én életemben egyszer vettem részt egy horgászversenyen, és azt megnyertem. Épp ezért nem is akarok több versenyen részt venni:) 17 versenyző volt, mindenki keszegeket, kárászt, meg törpeharcsát fogott, nekem sikerült fognom ezek mellé egy 8 kg-s amurt, és ezzel kis híján megdupláztam az össz kilogrammot:) A poén az volt, hogy mindenki etetőkosárral a tó közepére dobált, én meg a parttól 6-8 méterre úszóztam, a csali 2 szem búza volt, 16-os monofil, match bot xD. Szóval keszegező cucc..
2013. ápr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagyis az össz kilogrammomat, az amurral együtt lett asszem 12 kg halam, a második helyen 9 kg volt, az mind apróhal, azért az si szép teljesítmény volt.. ha nem fogom az amurt, lehet, hogy csak 5-10. vagyok xD
2013. ápr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hello!



Én pergetõ.versenyeken szoktam részt venni....az elsõ vesenyemen halat sem fogtam, a masodikon egy sugeret ezzel a legfiatalabb halfogo jutalmat nyertem el...harmadik versenyen Maconkán egy Balzer szervezesu versenyen masodikak lettunk csapattarsammal majd egy 2 napos dontobe jutottunk(ott 7.-ek lettunk asszem). Azutan voltam 2 csapat pergeto versenyen mindketton fogtunk halat de nem letzunk helyezett...Idei elso versenyemen 2. lettem... Az idei masodik versenyem meg 1.

2013. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem életem első horgászversenye egy olyan tavon volt ahol beetettek a verseny előtt így én csak második lettem úgy hogy nem fogtam semmit mert azt nézték hogy hogy dobsz be meg hogy hogy vágsz be ha egyáltalán van kapásod,azaz a tudást nézték.aki meg első lett az egy pár dkg-os pontyot fogott.
2013. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azthiszem hogy akkor 40-en voltunk.
2013. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!